Witchfire Download Pełna Wersja Gry

Platformy: PC

Producent: The Astronauts


Wydawca: The Astronauts


Tryb gry: single player


Gatunek: Akcji, FPP, fantasy, FPS, elementy RPG, polskie, indie, strzelanki, Find Your Next Game

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4266 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Witchfire:

Witchfire to gra typu strzelanka autorstwa polskiego studia The Astronauts (jednocześnie pełniącego także rolę producenta). Jeśli takie polskie gry darmowe są dla Ciebie interesujące, pobierz grę osobiście przekonując się o tym, że jest to gra doskonała. Gra dostępna jest na PC.

Witchfire Pobierz – Pełna Wersja PC

Witchfire download Download free!

Nietypowa odsłona

W związku z tym, że The Astronauts to stosunkowo niewielkie studio, a nad projektem pracuje zaledwie 8 osób. Stąd z pewnych względów będzie grą dość nietypową. Przede wszystkim z braku odpowiednich możliwości technicznych zabraknie tu w pełni wyreżyserowanych przerywników filmowych. Nie oznacza to oczywiście, że negatywnie odbije się to na grze.

Z założenia akcja Witchfire download ma toczyć się w fikcyjnej rzeczywistości. Wirtualny magiczny świat opanowany zostaje przez czarownice, na które poluje lokalna ludność. Gracze wcielają się w „karzącą rękę kościoła” stając do walki z nadprzyrodzonymi istotami, które w ich świecie wyrządzają tak wiele szkód. W grze czarownice to nie jedyne mroczne stworzenia, z którymi będą się musieli zmierzyć bohaterowie gry.

Bez wątpienia jednym z największych atutów Witchfire będzie bardzo dynamiczna rozgrywka. A więc to cecha bardzo pożądana w różnego rodzaju strzelankach, dlatego tu twórcy idealnie stanęli na wysokości zadania.

Studio The Astronauts tworzą osoby bardzo kreatywne i doświadczone w swojej pracy. Więc bez najmniejszych wątpliwości otrzymamy predykcję najwyższej jakości, dopracowaną w każdym detalu. W końcu studio mające w swoim portfolio gry takie jak Bulletstorm, Painkiller czy też Gears of War: Judgement nie produkuje gier nudnych i nieciekawych.

Gra Witchfire do pobrania ma być bardzo zbliżona do Painkillera, dlatego też możemy się spodziewać mrocznej rozgrywki, dynamicznej akcji i niezwykłego klimatu.

Tryb gry

Gra będzie stworzona do użytku w trybie single player. Taka jest oficjalna zapowiedź ze strony twórców. To jednak nie do końca jest równoznaczne z tym, że w pewnym momencie nie zostanie wprowadzony jakikolwiek moduł osobowy. O tym jednak będziemy mogli się przekonać dopiero wtedy, gdy producenci gry oficjalnie zapowiedzą taki moduł.

Bez wątpienia wysokiej jakości grafika to coś, co ogromnie zachwyci niejednego gracza korzystającego z Witchfire. Prezentowane screeny oraz trailer dają przedsmak naprawdę imponującej i starannie dopracowanej pod względem nawet najdrobniejszego szczegółu grafiki. Inną ciekawą grą która może Ci się spodobać jest Aderyn’s Cradle free Download.

Imponujące efekty

Witchfire to będzie gratka dla wszystkich tych, którzy poza samą przyjemnością gry zwracają także uwagę na szczegóły techniczne, które ją charakteryzują. W tym przypadku gracze powinni być usatysfakcjonowani z zastosowanych w grze lokacji oraz efektów specjalnych. Te najciekawsze będą dotyczyły między innymi zmieniających się dynamicznie warunków atmosferycznych. Witchfire ma szansę w krótkim czasie stać się jedną z najlepszych gier dostępnych na rynku.

Witchfire Download za darmo na PC

Witchfire pobierz Pobierz Grę!

  • Pełna Wersja Witchfire torrent exsite
  • free Download cracked chomikuj
  • Pobierz Witchfire grę na komputer PC
  • Codex Witchfire free Download

Dodaj swój Komentarz