Wolcen Lords of Mayhem Download

Wolcen Lords of Mayhem to popularne RPG akcji, które jest osadzone w realiach dark fantasy. W grze mamy możliwość wcielenia się w postać byłego oficera, który jest skazany za wynalezienie innowacyjnych magicznych mocy. Bohater uciekając przed niechybną śmiercią, trafia w szeregi tajemniczego zakonu Templariuszy. Charakterystyczną cechą gry jest duża swoboda rozgrywki oraz kreacji, jak również rozwoju postaci. Należy zwrócić uwagę na fakt, że bohaterowie nie uczą się umiejętności, które są im narzucone z góry. Ich ciała ulegają mutacjom, a także są ściśle uzależnione od indywidualnego stylu rozgrywki.

Wolcen Lords of Mayhem Download CODEX

Wolcen Lords of Mayhem reloaded

Pobierz za Darmo!

Pobierz Wolcen Lords of Mayhem download i sam przekonaj się, że jest to świat godny uwagi. Za powstanie wspomnianej gry odpowiada  francuskie studio SolarFall Games. Jest to debiutujące przedsiębiorstwo, które jest złożone z młodych deweloperów. Połączyła ich wspólna pasja oraz doświadczenie, które nabyli podczas pracy z silnikiem CryEngine. Tytuł serii został sfinansowany w dużej mierze dzięki udanej kampanii crowdfundingowej, znajdującej się na popularnym serwisie Kickstarter.

W grze Wolcen Lords of Mayhem mamy możliwość wcielić się w postać byłego oficera Republiki Ludzi. To właśnie on przypadkiem wynalazł nieznane dotąd wcześniej magiczne moce. Pomimo, iż próbował ten fakt zataić, wieść o tym odkryciu rozniosła się do jego przełożonych, którzy zamiast go skazać, przeznaczyli jego ciało na różnorodne eksperymenty. Naszemu protagoniście na szczęście udało się uciec, lecz podczas swojej wędrówki przez dzicz został zaatakowany. Dotkliwe obrażenia jakie doznał na skutek walki z grupą potworów sprawiły, iż był bardzo osłabiony. Jednak wyczerpanego oraz półżywego bohatera ocalili przedstawiciele tajemniczego zakonu Templariuszy. To właśnie w ich szeregach będzie mógł bez obaw korzystać z wyjątkowych talentów. To wszystko w nadziei na odkrycie prawdy o sekrecie, który być może doprowadzi do całkowitej zagłady rodzaju ludzkiego. Pobierz Wolcen Lords of Mayhem download i sam przekonaj się, w jaki sposób odkryć tajemniczy sekret.

W ogólnych założeniach rozgrywki seria nie odbiega znacznie od standardów, które są wyznaczane przez współczesne produkcje spod znaku hack’n’slash. Akcję gry możemy obserwować w perspektywie izometrycznej, a podczas całej eksploracji wykonujemy masę zadań głównych oraz pobocznych, z których większość skoncentrowana jest na walce z potworami oraz pozostałymi przeciwnikami. Podczas potyczek możemy korzystać z szerokiego arsenału broni, a także zbroi oraz naszych zdolności magicznych. Twórcy wprowadzili jednak do serii kilka innowacyjnych rozwiązań. To właśnie one wprowadziły nieco świeżości do utartych schematów tego gatunku. Jedną z nich stanowi między innymi niezwykle rozbudowany system rzemiosła, który pozwala na stworzenie elementów uzbrojenia, jak również ekwipunku o dowolnym kształcie oraz charakterze. Przekonaj się sam o innowacyjności tej serii i pobierz Wolcen Lords of Mayhem download na swój komputer PC, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

Wolcen Lords of Mayhem Pobierz Pełna wersja

Wolcen Lords of Mayhem steam

Pobierz za Darmo!

  • Download free Wolcen Lords of Mayhem Skidrow
  • Reloaded Wolcen Lords of Mayhem Torrent
  • Za darmo Wolcen Lords of Mayhem Do pobrania
  • Warez-bb Wolcen Lords of Mayhem Codex

 

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *