Wolcen Lords of Mayhem Download

Umbra

Platformy: PC
Producent:

Wolcen Studio


Wydawca:

Wolcen Studio


Data premiery:

13 lutego 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, crowdfunding, indie, kooperacja, RPG akcji

Języki: polski, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, chiński uproszczony, portugalski brazylijski, hiszpański, węgierski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5819 razy

Waga: 16.99GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Wolcen: Lords of Mayhem:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770S 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 18 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Wolcen Lords of Mayhem / Umbra to popularne RPG akcji, które jest osadzone w realiach dark fantasy. W grze mamy możliwość wcielenia się w postać byłego oficera, który jest skazany za wynalezienie innowacyjnych magicznych mocy. Bohater uciekając przed niechybną śmiercią, trafia w szeregi tajemniczego zakonu Templariuszy. Charakterystyczną cechą gry jest duża swoboda rozgrywki oraz kreacji, jak również rozwoju postaci. Należy zwrócić uwagę na fakt, że bohaterowie nie uczą się umiejętności, które są im narzucone z góry. Ich ciała ulegają mutacjom, a także są ściśle uzależnione od indywidualnego stylu rozgrywki. Producentem i wydawcą jest Wolcen Studio.

Umbra / Wolcen Lords of Mayhem Download CODEX

Wolcen Lords of Mayhem pobierz Ściągnij Grę!

W grze Umbra mamy możliwość wcielić się w postać byłego oficera Republiki Ludzi. To właśnie on przypadkiem wynalazł nieznane dotąd wcześniej magiczne moce. Pomimo, iż próbował ten fakt zataić, wieść o tym odkryciu rozniosła się do jego przełożonych, którzy zamiast go skazać, przeznaczyli jego ciało na różnorodne eksperymenty. Naszemu protagoniście na szczęście udało się uciec, lecz podczas swojej wędrówki przez dzicz został zaatakowany. Dotkliwe obrażenia jakie doznał na skutek walki z grupą potworów sprawiły, iż był bardzo osłabiony. Jednak wyczerpanego oraz półżywego bohatera ocalili przedstawiciele tajemniczego zakonu Templariuszy. To właśnie w ich szeregach będzie mógł bez obaw korzystać z wyjątkowych talentów. To wszystko w nadziei na odkrycie prawdy o sekrecie, który być może doprowadzi do całkowitej zagłady rodzaju ludzkiego. Pobierz za darmo Wolcen Lords of Mayhem PC download i sam przekonaj się, w jaki sposób odkryć tajemniczy sekret.

W ogólnych założeniach rozgrywki seria nie odbiega znacznie od standardów, które są wyznaczane przez współczesne produkcje spod znaku hack’n’slash. Akcję gry możemy obserwować w perspektywie izometrycznej, a podczas całej eksploracji wykonujemy masę zadań głównych oraz pobocznych, z których większość skoncentrowana jest na walce z potworami oraz pozostałymi przeciwnikami. Sprawdź grę Shadows Awakening do pobrania.

Podczas potyczek możemy korzystać z szerokiego arsenału broni, a także zbroi oraz naszych zdolności magicznych. Twórcy wprowadzili jednak do serii kilka innowacyjnych rozwiązań. To właśnie one wprowadziły nieco świeżości do utartych schematów tego gatunku. Jedną z nich stanowi między innymi niezwykle rozbudowany system rzemiosła, który pozwala na stworzenie elementów uzbrojenia, jak również ekwipunku o dowolnym kształcie oraz charakterze. Przekonaj się sam o innowacyjności tej serii i pobierz grę Umbra download na swój komputer PC, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

Umbra / Wolcen Lords of Mayhem Pobierz Pełna wersja

Wolcen Lords of Mayhem download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Phenom X2 3.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Download free Wolcen Lords of Mayhem Skidrow
 • Reloaded Wolcen Lords of Mayhem Torrent
 • Za darmo Umbra Do pobrania
 • Warez-bb Wolcen Lords of Mayhem Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.