Workers & Resources: Soviet Republic Download

Platformy: PC
Producent:

3Division Entertainment


Wydawca:

3Division Entertainment


Data premiery:

15 marzec 2019 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, zimna wojna, sandbox, indie, budowa miasta

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański, Włoski, Czeski, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2411 razy

Waga: 634 MB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Workers & Resources: Soviet Republic:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 2.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz Workers & Resources: Soviet Republic to gra strategiczna z elementami ekonomii. Jest to produkcja należąca do grupy tradycyjnych city builderów. Warto wspomnieć o ciekawej fabule. Przenosimy się do republiki radzieckiej, która została stworzona na potrzeby opisywanej produkcji. Musimy nie tylko wnieść nowe obiekty, ale równie zmodernizować miasto. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformy PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio 3Division Entertainment.

Workers & Resources: Soviet Republic Pobierz za darmo

Workers & Resources: Soviet Republic download Download PC!

Rozwój miasta

Masz ochotę stanąć na czele radzieckiego miasta? Pobierz Workers & Resources: Soviet Republic Download i zrób wszystko, aby zapewnić mieszkańcom świetlaną przyszłość. Trzeba wspomnieć, że musimy zająć się nie tylko budową oraz rozbudową. Nie można zapomnieć o potrzebach lokalnej społeczności. Tylko wtedy zostaniemy uznani za dobrego zarządcę.

Twórcy położyli duży nacisk na swobodę. Dzięki temu gracz może podejmować dowolne decyzje. Należy zaznaczyć, że nie jesteśmy ograniczani przez narzucone zasady, co dla wielu stanowi sporą zaletę. Pamiętajmy, że prężnie rozwijające się miasto może na siebie zarabiać. Stale potrzebujemy nowych środków finansowych. Musimy utrzymać nie tylko istniejące już obiekty, ale również wznieść nowe.

Więc darmowe gry mają wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Wzniesienie budowli wymaga zgromadzenia odpowiednich surowców. Bez nich nie będziemy mogli rozpocząć budowy. Ich ilość jest bezpośrednio uzależniona od typu obiektu. Wiadomym jest, że niektóre budynki wymagają posiadania drogich i ciężko dostępnych materiałów.

Dochodowy przemysł w Workers & Resources: Soviet Republic

Podstawą naszych dochodów jest przemysł. Właśnie dlatego musimy zadbać o lokalne zakłady i fabryki. Wiadomym jest, że wymaga to zatrudnienia doświadczonych oraz wykwalifikowanych osób. Ponadto zatrudnione osoby muszą cały czas się rozwijać. Ważne jest to, aby posiadały one dostęp do edukacji. Tylko wtedy ich poziom kompetencji wzrośnie.

Naszym zadaniem jest wznoszenie m.in. szkół, które powinny być zlokalizowane blisko stref mieszkalnych. Trzeba uwzględnić, że potrzeby siły roboczej będą wzrastać wraz z upływem czasu. Z czasem pracownicy będą oczekiwać czegoś więcej niż dostęp do żywności lub napojów. Mowa tutaj o np. alkoholu, czy też urządzeniach elektronicznych. Sprawdź również fajną grę strategiczną King’s Bounty II do pobrania.

Produktywność siły roboczej

Jeśli nie zaspokoimy potrzeb siły roboczej, to jej produktywność będzie cały czas spadać. Działa to niekorzystnie na rozwój przedsiębiorstw, a tym samym poziom dochodów. Musimy także pamiętać o dzieciach, które wpływają na gospodarkę miasta. Nie możemy jednak zapomnieć o przedszkolach. Jeśli ich nie wzniesiemy, to wielu rodziców odmówi pracy.

Kolejnym ważnym aspektem gry PC Workers & Resources: Soviet Republic jest transport. Wyprodukowane towary musimy dostarczyć do konkretnych lokacji. Sieć komunikacyjna ma znaczenie – jeśli nie będzie ona rozbudowana, to część pracowników będzie miała problem, aby dostać się do zakładu. To my ustalamy ceny za sprzedawane towary. Ich poziom zależy od m.in. ponoszonych kosztów produkcji. Niekiedy otrzymamy gotówkę w innej walucie. Wymieńmy ją wtedy, gdy kurs będzie najkorzystniejszy.

Workers & Resources: Soviet Republic Download – Pełna Wersja PC

Workers & Resources: Soviet Republic pobierz Pobierz Grę!

  • Pobierz Workers & Resources Soviet torrent darkw
  • Free Download Workers & Resources crack chomikuj
  • Pełna Wersja Workers & Resources na komputer pobierz
  • Codex Workers and Resources free download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.