World War Z Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Saber Interactive


Wydawca:
 

Mad Dog


Wydawca PL:
 

CDP


Data premiery:
 

16 kwiecień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, TPP, zombie, postapokalipsa, filmy, TPS, kooperacja, strzelanki, Epic Store exclusive, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

World War Z Game of the Year Edition / GOTY + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11744 razy

Waga: 24.60GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe World War Z:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD A10-5700 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 5870
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3970 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jeśli czujesz się dobrze w klimatach zombie i wiesz, że doskonale poradzisz sobie w kooperacji z innymi graczami, pobierz World War Z download, czyli nowoczesną grę na komputery osobiste, która powraca do znanych i lubianych tytułów rozgrywających się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Produkcja studia Saber Interactive stawia na czteroosobową kooperację w świecie luźno opartym na licencji filmu World War Z. Aby czerpać przyjemność z rozgrywki nie jest wymagana znajomość fabuły filmy. Data premiery: 16 kwietnia 2019. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca: Focus Home Interactive.

World War Z PC Download – do pobrania

World War Z Pobierz
Ściągnij Grę!

Głównym zadaniem graczy jest walka o przetrwanie w rzeczywistości opanowanej przez zombie. Bohaterom pomoże w tym zdobywane w trakcie gry akcji wyposażenie, a także doświadczenie, które przełoży się na rozwój kolejnych umiejętności. Każdy z bohaterów odznacza się innymi cechami, które powodują, że rozgrywka znacząco się różni i dopiero sprawna współpraca może przynieść zwycięstwo.

World War Z to strzelanka ukazywana z perspektywy trzeciej osoby dostępna na XONE, PS4 oraz PC. Każdy z graczy będzie miał możliwość zwiedzenia trzech różnych miast – Moskwy, Jerozolimy i Nowego Jorku, po jednym na każdy z trzech rozdziałów. Jeśli chcesz zobaczyć, jak bardzo interesująca i wciągająca jest rozgrywka w tej grze komputerowej, pobierz World War Z download i graj z równie wielką satysfakcją jak w inne gry tego typu, z których najbardziej znaną jest chociażby Killing Floor 2. Podobnie jak w przypadku znanej serii wydawanej przez Valve, głównym celem jest przemierzanie poszczególnych lokacji, wykonywanie znajdujących się na nich misji i przede wszystkim odstrzeliwanie kolejnych stojących nam na drodze nieumarłych. Co robi wrażenie, twórcom udało się odwzorować znany z filmu motyw, w którym to setki nieumarłych z zawrotną prędkością gonią bohaterów i wspinają się po sobie, dzięki czemu mogą dostać się do nawet trudno dostępnych miejsc.

Ilość wyposażenia, które twórcy udostępnili graczom, jest naprawdę spora. W World War Z udostępniona na PS4, PC lub XONE znajdzie się mnóstwo rodzajów broni palnej, z których część z pewnością jest dobrze znana obeznanym w temacie osobom. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że każda broń jest podatna na modyfikację zmieniające jej parametry lub dające dodatkowe możliwości. Twórcy pokusili się nawet o dodanie popularnego ostatnimi czasy urozmaicenia, którym jest wznoszenie prowizorycznych murów obronnych i fortyfikacji. W niektórych miejscach można budować barykady i ustawiać stanowiska z karabinami maszynowymi, które znacznie ułatwiają obronę przed hordami nieprzyjaciół.

By większość komputerów mogła poradzić sobie z setkami przeciwników wyświetlanych na ekranie, twórcy opracowali autorską technologię Swarm Engine, która pozwala na to, jednocześnie oferując najwyższej jakości oprawę graficzną. Efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Dodatkowo bardzo satysfakcjonujący jest model strzelania, który jest kluczowy w grach tego typu. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają setki zombie przemierzające z niesamowitą szybkością ulice Nowego Jorku, pobierz World War Z download na PC i przekonaj się sam, jak wciągająca i klimatyczna jest rozgrywka tej gry.

World War Z Pobierz pełna wersja

World War Z pełna wersja na pc
Ściągnij Grę!

 • Chomikuj World War Z ALI213
 • Game Download World War Z Cracked-3DM Torrent
 • Pobierz World War Z Pełna Wersja Exsite
 • Pebx World War Z Free Download

Oficjalna strona: https://wwzgame.com.

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *