WRC 8 Download

Ósma część cyklu gier wyścigowych poświęcona jest przede wszystkim rajdom samochodowym. Producentem gry jest Kylotonn, natomiast jej wydawcą jest Bigben Interacitive. Datę premiery gry udostępnionej na Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switch przewiduje się na wrzesień 2019 roku. Wszyscy gracze będą mogli wziąć udział w niesamowitym rajdzie sezonowym.

WRC 8 Pobierz pełna wersja

WRC 8 PC Pobierz
Ściągnij Grę! W tej części gry gracz ma możliwość ścigać się ponad stu odcinkach, a także może zdecydować gdzie te wyścigi się odbędą – zdecyduje więc również o kraju. W ósmej części została dodana możliwość ścigania się w pięknej Turcji. Podczas gry można również zadecydować o samochodzie, którym będziemy się ścigać. Do wyboru mamy między innymi, takie marki jak, na przykład: Citroen, Toyota, Hyundai, a także samochód marki Ford. Ściągnij grę WRC 8 w pełnej wersji PC. Ciekawostką jest, że firma Kylotonn to właściciel takich gier jak V-Rally 4 z 2018 roku.

Do ósmej części producenci postanowili dodać również słynnych kierowców. Do ekipy dołączył więc Sebastian Loeba, który jest rajdową legendą. Oprócz tego wybrać można również, takich kierowców jak: Jari-Matt Latval lub Sebastian Ogier.

Najnowsza część słynnej gry wyścigowej może pochwalić się wieloma nowościami, które zostały wprowadzone do gry. Jedną z najnowszych, a także bardzo ciekawych funkcji jest wprowadzenie zmian atmosferycznych w grze. Teraz podczas wyścigu może towarzyszyć nam deszcz, śnieg, grad. Czynniki te dodają ogromny realizm grze. Ta funkcja ma ogromny wpływ na prowadzenie przez sam samochodu.

Producenci postanowili również poszerzyć grę o możliwość większego wyboru. Gracz może dostosować swój samochód do warunków, jakie panują na poszczególnych torach w grze. Oprócz tego, informacje, które zazwyczaj były podawane przez pilota w trakcie jazdy, teraz są o wiele bardziej dokładniejsze.

Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy rajdowiec, pobierz za darmo WRC 8 Download i przekonaj się jak przyjemne jest wzięcie udziału w wyścigu samochodowym. Gra oferuje zdobycie kariery, w której jako gracz walczymy o jak najlepsze miejsce na rajdowych mistrzostwach świata. Oprócz tego mamy możliwość dowolnego modyfikowania naszego pojazdu, również możemy zarządzać całym personelem, który dba o nasz samochód.

W tą grę możemy grać zarówno w pojedynkę, jak i z inną osobą. Dzięki temu mamy opcję rywalizacji, na przykład z najlepszym przyjacielem. Grafika w grze jest na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Ulepszone trasy z całą pewnością zachwycą wymagających graczy. Gra posiada licencję FIA, dzięki której na ekranie pojawiają się reklamy sponsorów.

Gra zostanie wydana na takie platformy, jak na przykład: PC, PS4, XONE. Z całą pewnością zachwyci wszystkich maniaków samochodów i szybkiej jazdy.

Oficjalna strona: https://www.wrcthegame.com/en.

WRC 8 Download do pobrania na PC

wrc 8 chomikuj
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i3-540.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Miejsce na dysku: 19 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz WRC 8 Torrent Pebx
  • Premiera WRC 8 Crack Chomikuj
  • Exsite WRC 8 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *