WWE 2K18 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Yuke's


Wydawca:

2K Sports


Data premiery:

17 października 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Sportowe, wrestling, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski

Pełna Wersja + Crack

WWE 2K18 Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 9917 razy

Waga: 45GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe WWE 2K18:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

„Wolna Amerykanka”, tak popularnie określało się niegdyś zawody w wrestlingu, czyli amerykańskich zapasach, w których przebieg walki był nieco reżyserowany. Wrestling to bowiem teatr walki, spektakl podczas, którego zawodnicy imponują swoim wysportowaniem i umiejętnościami. Sztucznej zabawy nie ma jednak w najnowszej odsłonie gry WWE 2K18, która emanuje prawdziwymi pojedynkami i pozwala graczowi wniknąć w świat amerykańskich zapasów oraz zasmakować męskiej walki. Pobierz WWE 2K18 download i sprawdź, jak to jest zostać zawodowym wrestlerem. Producentem gry jest Yuke’s, natomiast jej wydawcą 2K Games. Data premiery to 17 październik 2017 na PC.

WWE 2K18 Download – Pełna Wersja PC

WWE 2K18 pobierz Ściągnij Grę!

WWE 2K18 to nie teatr, to gra, w której graczowi przyjdzie toczyć realne pojedynki. Scenerią gry są ringi najpotężniejszych federacji wrestlingowych na świecie – WWE i NXT.

Oprawa gry bardzo duży nacisk kładzie na odwzorowanie jak największej ilości szczegółów związanych z walkami wrestlingowymi. Przed oczami gracza ukażą się liczne flagi i banery, jakie można zaobserwować podczas toczenia się realnych pojedynków, te same stoliki sędziowskie, reflektory i inne gadżety. To, co nadaje grze prawdziwego klimatu wrestlingowych rozgrywek, to oprawa komentatorska głosem Michaela Cole’a, Byrona Saxtona i Corey’a Gravesa, prawdziwych komentatorów, którzy prowadzą transmisje telewizyjne.

Największym smakiem tego tytułu jest jednak dostęp do pełnej listy zawodników występujących na prawdziwych ringach. Do dyspozycji gracza zostały oddane m.in. takie gwiazdy jak John Cena, Chris Jericho, Andre The Giant, CM Punk, siostry Bella, czy Randy Orton. Jeżeli chcesz przez chwilę poczuć się jak jeden z najbardziej wysportowanych zawodników na świecie, np. John Cena, pobierz za darmo WWE 2K18 PC download i sprawdź się podczas brutalnych walk z innymi gigantami „Wolnej Amerykanki”.

Osiemnastka przyniosła znaczną rewolucję w zakresie systemu toczonych walk. Główny sposób prowadzenia fizycznej konfrontacji bazuje na tym, który gracze mogli już poznać w poprzednich odsłonach, jednak najnowsza część przyniesie znaczne rozszerzenie arsenału ciosów, kombinacji oraz zakresu ruchu zawodników. Walka w osiemnastce jest w pełni realna i wykorzystuje wszystkie płaszczyzny starcia, zarówno stójkowe, jak te, które bazują na klinczu oraz walce w parterze.

Gracz otrzymuje do dyspozycji ciosy zadawane rękami oraz nogami, wycięcia, rzuty, obalenia, dźwignie, czy podduszenia, ale także sytuacje walki właściwe jedynie wrestlingowi, jak np. skoki z lin, czy wyrzucenie przeciwnika poza ring i toczenie walki bliżej band, za którymi zasiada publiczność. Sprawdź poprzednią odsłonę serii WWE 2K17 pobierz.

Tryby gry uwzględniają zarówno rozrywkę prowadzoną w pojedynkę, jak i kampanie toczone w multiplayerze. Koronną możliwością gry jest MyCareer, a zatem rozgrywka, która polega na prowadzanie kariery zawodnika, który zaczyna jako nieznany wojownik i pnie się ku bogactwu, sławie i tytule mistrzowskim. Dużym zainteresowaniem cieszy się opcja kreatora, która umożliwia tworzenie własnego fajtera, ale także całych aren, na których toczą się batalie. Ściągnij grę WWE 2K18 free download i przeżyj wspaniałe godziny podczas trudnych walk, w których twój zawodnik wyleje przysłowiową krew, pot i łzy.

WWE 2K18 Pobierz grę na PC

WWE 2K18 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-3550 3.3 GHz/AMD FX-8150 3.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 670/Radeon HD 7850 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

 • Free Download WWE 2K18 Torrent Pebx
 • Pobierz WWE 2K18 Crack Chomikuj
 • Exsite WWE 2K18 Pobierz za darmo
 • CODEX WWE 2K18 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.