WWE 2K19 Download

WWE 2K19 to jedyna w swoim rodzaju typowa gra wrestlingowa. Jak na profesjonalną pozycję przystało, opiera się ona na licencjach WWE i NXT. Jest ona kontynuacją serii gier, stworzonych przez japońskie studio Yuke’s i może być doskonałą propozycją zarówno dla początkujących graczy, jak również dla tych, którzy są lepiej zaznajomieni z tematyką wrestlingu.

WWE 2K19 Pobierz grę na PC

WWE 2K19 download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Jak na typową, wrestlingową grę przystało, WWE 2K19 pozwala nam przenieść się do świata znanych wszystkim (chociażby dzięki postaci Hulka Hogana) zawodów wrestlingu. Zgodnie z tym co zostało napisane na wstępie, gra opiera się na licencjach federacji WWE i NXT, dzięki czemu gracz będzie mógł walczyć zawodnikami, którzy są bardzo dobrze znani wszystkim fanom tego sportu. Jeśli więc chcesz się wcielić w rolę prawdziwych mistrzów wrestlingu, dla których ból i strach są czymś nieznanym, pobierz za darmo WWE 2K19 PC Download i przekonaj się, jakim trudnym a zarazem satysfakcjonującym sportem jest wrestling.

Walka nie ogranicza się jedynie do pojedynczych, powtarzalnych kombinacji ciosów. Podczas starć możemy korzystać z całego wachlarza różnych dźwigni, rzutów i innych forma ataków, które mają skutecznie posłać naszego oponenta na deski. Dzięki temu, gra ta nie jest nudna a samo zwycięstwo, jest tu zależne nie tylko od szybkości przyciskania klawiszy, ale też od sprytu i przebiegłości.

Tryby gry

Jeśli lubisz rozbudowane gry walki, charakteryzujące się sporą liczbą różnych trybów, ściągnij WWE 2K19 free Download. Pozycja ta oferuje zarówno możliwość prowadzenia starć w trybie single, jak i multiplayer. To jednak nie wszystko…

Na przykład tryb MyCareer umożliwia poprowadzenie kariery wybranego zawodnika. Dzięki nam, stanie on przed szansą zdobycia sławy i bogactwa, co jednak jest uzależnione od odpowiedniej liczby treningów i adekwatnego wysiłku.

Innym, bardzo ciekawym trybem jest Road to Glory. Wbrew nazwie, nie ma on nic wspólnego z opisywanym wcześniej trybem kariery. Tutaj najważniejsze jest zwyciężanie w kolejnych walkach, dzięki czemu staniemy przed szansą zakwalifikowania się do zawodów transmitowanych w telewizji na zasadach pay per view.

Kwestie techniczne

WWE 2K19 jest następcą innej, popularnej gry traktującej o wrestlingu a mianowicie WWE 2K18. W porównaniu z poprzednią odsłoną serii, w 19-tce ulepszono silnik graficzny, dzięki czemu poszczególne starcia są jeszcze ciekawsze i bardziej widowiskowe. Zaletą gry jest też bardzo dokładne odwzorowanie postaci każdego z zawodników, co przedkłada się zarówno na całą sylwetkę, jak również na poszczególne ruchy twarzy.

Dlatego, jeśli kochasz wrestling i lubisz sporty walki, pobierz grę WWE 2K19. W tej pozycji można znaleźć wszystko, co jest tak pociągające we wrestlingu: adrenalinę, bogactwo i sławę.

WWE 2K19 Download – Pełna Wersja gry

WWE 2K19 pobierz grę Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 1 GB VRAM / GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: 64-bit Windows 7

  • Pobierz WWE 2K19 Torrent Pebx
  • Free Download WWE 2K19 Crack
  • Chomikuj WWE 2K19 Pobierz za darmo
  • SKIDROW WWE 2K19 free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *