WWE 2K20 za darmo do Pobrania

WWE 2K20 Pobierz jest to gra producentów 2K Games. Gra jest dostępna na komputer, konsole xbox One i PlayStation 4. Jest to kolejna odsłona gier skupiających się na sztuce walki jaką jest wrestling. Na okładkę trafili zarówno Becky Lynch, jak i Roman Reigns – gwiazdy wrestlingu. Główne role odgrywają cztery postaci kobiece – wrestlerki: Charlotte Flair, Bayley, Becky Lynch i Sasha Banks.

WWE 2K20 Download – Pełna Wersja PC

WWE 2K20 pobierz Pobierz Grę!

Tryby gry

Dla nowych graczy przygotowane są takie tryby, w których będą oni mogli z łatwością wygrać i nauczyć się podstawowych chwytów. Gracze doświadczeni natomiast mogą się cieszyć wyzwaniem. Jeżeli chodzi o postaci w grze – gracz może być zarówno męską, jak i żeńską gwiazdą we wszystkich dostępnych w grze WWE 2K20 meczach. W grze jest dostępna dodatkowo część fabuły, występująca w poprzedniej części gry WWE 2K19.

W grze jest dostępna nowość – pakiet WWE 2K20 Originals. Wyżej wymieniony pakiet oferuje nam dostęp do tematycznych światów w grze. Jest to oczywiście płatny dodatek, więc będzie się on pojawiał w grze co jakiś czas. Każdy gracz, który zaopatrzył się w przedpremierową wersję gry, otrzyma dostęp do pakietu Originals. Dla fanów gier wrestlingowych jest to super rozwiązanie.

Specjalne edycje gry

Producenci stworzyli dodatkowo dwie specjalne edycje tej gry. Deluxe Edition – tutaj można z łatwością wpłynąć na statystyki postaci. Natomiast w dodatkowej części Originals mamy dwie grywalne postaci – Hulk Hogan i Chyna oraz bonusowe treści cyfrowe. Przy zamówieniu wersji fizycznej otrzymamy karty WWE SuperCard. Gra do pobrania WWE 2K20 zawiera wszystkie kluczowe ulepszenia gry.

Moja ocena i werdykt

Gra jest bez wątpienia najlepszą częścią ze wszystkich dotychczas stworzonych gier WWE. Ma najbardziej kreatywną i interesującą odsłonę w porównaniu do wcześniejszych gier tego typu. W grze WWE 2K20 mamy nowy tryb 2K Showcase, który skupia się on na fabule Women’s Evolution. W grę można grać samemu, można też grać samemu ze sztuczną inteligencją. Aby móc grać przez Internet – producenci wymagają subskrypcji PlayStation®Plus.

WWE 2K20 jako nowość na rynku.

Jak większość nowych gier, gra WWE 2K20 ma warunki użytkowania dlatego osoby cierpiące na epilepsję powinny darować sobie tę grę. W sekcji ostrzeżenia zdrowotne znajdują się bardzo ważne informacje i każdy powinien je przeczytać. Warto jest pograć w wirtualnym ringu i sprawdzić się w tym sporcie. Na pewno każdy, kto spróbuje tej gry – nie będzie chciał przestać gdyż czas mija niezwykle szybko. Gra jest idealna dla każdego, niezależnie od tego ile gracz ma lat i jakiej jest płci.

Co uważam na temat gry?

Jeżeli chodzi o grę WWE 2K20 producenci dołożyli wszelkich starań, aby spełniła ona wymogi wymagających graczy. Tutaj nawet rodzaj trudności jest dostosowany do gracza, a więc osoby doświadczone będą mieć pole do popisu. Natomiast gracze którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z serią WWE będą mogły szybko i z łatwością nauczyć się walczyć. Jak najbardziej poleciłbym tę grę swojemu przyjacielowi. Uważam, że to świetna gra, która będzie wiodła prym spośród wszystkich gier tego typu (bijatyk). A to wszystko zasługa świetnej grafiki. Każdy będzie zadowolony grając w tę grę.

WWE 2K20 Pobierz za darmo na Komputer

WWE 2K20 download Ściągnij za darmo!

  • Darmowe Gry Chomikuj
  • Pełna wersja za darmo torrent
  • Pebx Gry Darmowe do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *