Yakuza Kiwami Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

SEGA


Wydawca:
 

SEGA


Data premiery:
 

19 luty 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, gangsterskie, beat 'em up, reedycje/remastery/remaki, Japonia, Xbox Game Pass

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Yakuza Kiwami Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7445 razy

Waga: 12.68GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Yakuza Kiwami:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Yakuza Kiwami to kolejna, po Yakuza 0, odsłona serii Yakuza, która dostępna jest na platformę Windows PC. Nowa rozgrywka stanowi kompleksowy remake pierwszej części serii. Jeśli chcesz poczuć niezwykły klimat Kraju Kwitnącej Wiśni i jej przestępczego półświatka, już dziś pobierz Yakuza Kiwami download i wciel się w rolę bezwzględnego gangstera. Twórcy, korzystając z ulepszeń wprowadzonych w rozgrywce Yakuza 0, odświeżyli nie tylko oprawę audiowizualną, ale również model rozgrywki. Producentem i wydawcą niezmiennie pozostaje firma SEGA, pochodząca z Japonii. Data premiery PC 19 luty 2019.

Yakuza Kiwami Download – do pobrania na PC

Yakuza Kiwami pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła rozgrywki

Gra Yakuza Kiwami przedstawia wydarzenia rozgrywające się osiem lat po tych z Yakuzy 0, czyli w roku 1995. Bohater z poprzedniej części, Kazuma Kiryu, przez ten czas piął się do góry w tokijskim przestępczym półświatku. Teraz zajmuje wysokie stanowisko i cieszy się dużym szacunkiem w swoich kręgach. Chcesz wcielić się w rolę wysoko postawionego tokijskiego gangstera? Pobierz za darmo Yakuza Kiwami PC Download i przekonaj się na własnej skórze jak wygląda przestępcza strona Tokio. Wszystko układa się dobrze, aż od pewnej deszczowej nocy. Wtedy głowa jednej z rodzin pracujących dla Tojo – klanu Dojima – porywa Yumi, przyjaciółkę gangstera. W pościg za zbiegami udaję się jednak nie tylko Kazuma, ale również jego bliski współpracownik Akira Nishikiyama. Ten dociera pierwszy do miejsca ukrycia porwanej dziewczyny i zabija porywacza. Stanowi to nie lada wstrząs dla podziemnego świata Tokio. Chcąc uchronić Akirę przed konsekwencjami tego czynu, Kazuma bierze winę na siebie i na dziesięć długich lata trafia do tokijskiego więzienia. Jego ostatnim i jedynym życzeniem jest to, aby jego zbiegły z miejsca zbrodni współpracownik zaopiekował się porwaną Yumi.

Po opuszczeniu więzienia, bohater rozgrywki musi poradzić sobie z zupełnie zmienioną rzeczywistością. Zaginione dziesięć miliardów jenów sprawiło, że klan Tojo staje na granicy wojny domowej. Poszlaki wskazują na to, że za zniknięciem tej kwoty z jednego ze skarbców organizacji stoi przyjaciółka Kazumy, Yumi. Problem w tym, że z kobietą nie ma żadnego kontaktu. Gangster po wyjściu z więzienia zmuszony jest więc do powrotu do przestępczego podziemia Tokio i odbudować swoją utraconą przez lata pozycję. A następnie odszukać Yumi i dowiedzieć się prawdy. Wyszukaj na stronie najnowszą część Yakuza 6: The Song of Life i napisz nam czy się podobało.

Mechanika rozgrywki

Yakuza Kiwami to rozgrywka, którą gracz ogląda z perspektywy trzeciej osoby. Korzystając z doświadczenia zdobytego podczas pracy nad prequelem, Yakuza 0, twórcy udoskonalili model rozgrywki i walki. Choć seria Yakuza bardzo często porównywana jest do kultowego Grand Theft Auto, to jednak pomiędzy obiema rozgrywkami istnieją istotne różnice. Yakuza nie oferuje graczowi swobodnego poruszania się po całym mieście. Zamiast tego stworzonych zostało kilka lokalizacji, z których każda oferuje odmienne atrakcje. Masz ochotę zwiedzić przestępcze podziemie Tokio? ściągnij Yakuza Kiwami free Download i zanurz się w najciemniejsze tokijskie zaułki. Podstawową bronią są pięści używane w różnych stylach wschodnich sztuk walki.

Yakuza Kiwami Pobierz pełna wersja

Yakuza Kiwami download Pobierz Grę!

  • Do pobrania Yakuza Kiwami PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Yakuza Kiwami za darmo Reloaded
  • Torrent Yakuza Kiwami Warez-bb PC
  • Chomikuj Yakuza Kiwami Download free

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *