Yonder The Cloud Catcher Chronicles Download

Yonder The Cloud Catcher Chronicles to przygodowa gra odznaczająca się motywami fantasy. Jest to innowacyjna i debiutancka koncepcja stworzona przez wywodzące się z Australii studio Prideful Sloth.

Yonder The Cloud Catcher Chronicles Download PC

Yonder The Cloud Catcher Chronicles steam

Pobierz za Darmo!

Ośrodkiem akcji jest magiczna wyspa Gamea. Gracze wcielają się w rolę dziecka wysłanego tam przez własnych rodziców. Wyspa ta staje się z pozoru wymarzonym domem dla pociechy, ale kolejne zdarzenia całkowicie odmieniają nieskazitelny dotąd wizerunek tego miejsca. Cała powierzchnia Gamei podzielona jest na osiem rozległych części – wśród których wyróżniamy zarówno tropikalne plaże, jak i ośnieżone wysokie szczyty. Każde z tych miejsc ma inny tok życia – różnorakie pory roku, dnia i nocy oraz całkowicie inna fauna i flora. Na pierwszy rzut oka jest to wyśniona lokalizacja do życia, lecz z czasem główny bohater gry obserwuje działania mroczne i niebezpieczne. Mieszkańcy pogrążeni są odtąd w tonącej rozpaczy, gdyż są całkowicie bezradni. Chcesz im pomóc? Masz w sobie aż tyle empatii, że nie możesz przejść obojętnie? Pobierz szybko Yonder The Cloud Catcher Chronicles Download i oddaj się całkowicie pomocy innym. Stań się niezapomnianym bohaterem i ciesz się niegasnącą sławą. Wciel się w bohatera wyruszającego w podróż, by odkryć samego siebie i przemierzaj świat w poszukiwaniu dobra.

Cała kraina pogrążona jest w ciemności, dlatego Twoimi sprzymierzeńcami stają się niepozorne dotąd chochliki, jedyne istoty zdolne rozproszyć mrok i uratować Gameę. Na całe szczęście miasta zamieszkują dobroduszni mieszkańcy, który zrobią wszystko aby ocalić swoje ukochane miejsce do życia. Starają się oni jednak stwarzać pozory normalności i trudnią się normalnymi codziennymi obowiązkami. Uprawiają rolę, gotują z naturalnych zebranych składników, łowią ryby, zajmują się warzeniem piwa i rzemieślnictwem. Warto nawiązywać z nimi relacje, gdyż może być ona bardzo owocna. Za udzieloną pomoc oferują oni różnorakie nagrody – surowce, czy nawet nową farmę. Główny wątek w ratowniczej kampanii to jeszcze nie wszystko. Do wyboru mamy również bogatą bazę pobocznych wyzwań, które są równie ciekawe.

Yonder The Cloud Catcher Chronicles przedstawia strukturę świata otwartego. Chcesz zobaczyć jak wygląda to na żywo? Pobierz Yonder The Cloud Catcher Chronicles Download i sam odczuj te niepowtarzalne emocje podczas gry. Podczas zabawy gracz musi eksplorować wyspę, gromadzić przedmioty, walczyć z wrogami i rozwiązywać zagadki. Omawiana gra przywołuje także znaną już nam produkcję The Legend of Zelda. Dzięki temu wiemy czego się spodziewać i jakie wrażenia może na nas wywrzeć. Produkcja osadzona jest nade wszystko w baśniowych realiach, dlatego gra odpowiednia jest dla dzieci i tych małych i tych większych. Klimat jest niezwykle sielankowy i beztroski, a sam tytuł cechuje się miłą dla oka i kolorową grafiką.

Słowa jednak nie wystarczą, trzeba tego doświadczyć osobiście. Dlatego pobierz od razu Yonder The Cloud Catcher Chronicles Download i zaprezentuj swoje umiejętności. Przeżyj niezwykłą przygodę!

Yonder The Cloud Catcher Chronicles Pobierz

Yonder The Cloud Catcher Chronicles torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Yonder The Cloud Catcher Chronicles prophet
  • Skidrow Yonder The Cloud Catcher Chronicles reloaded
  • Cracked Yonder The Cloud Catcher Chronicles 3DM
  • Fitgirl Yonder The Cloud Catcher Chronicles demo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *