A Way Out Download

Gracze, którzy lubią więzienny klimat, na pewno będą zafascynowani A Way Out. To gra o dość prostej fabule, oparta na trybie multiplayer – aby w nią grać, potrzebnych jest dwóch graczy, ponieważ mamy dwóch głównych bohaterów. Pobierz A Way Out download, jeśli chcesz zmierzyć się z brutalnym światem amerykańskiej przestępczości!

A Way Out Download – Pełna Wersja PC

A Way Out pobierz

Pobierz za Darmo!

Specyfika gry

Amerykańskie więzienia słyną na całym świecie ze swojej doskonałej organizacji i tego, że są bardzo pilnie strzeżone. Nie zmienia to jednak faktu, że od czasu do czasu zdarzają się tam śmiałkowie, którzy próbują się z nich wydostać. W dużej mierze wynika to z faktu, że do amerykańskich więzień nie trafiają drobni złodziejaszkowie czy oszuści podatkowi. Zwykle mamy tam do czynienia z prawdziwymi kryminalistami, którzy czy to na wolności, czy za kratami za pomocą układów i pieniędzy potrafią sobie zbudować całkiem przyjemne życie. A przynajmniej takie wrażenie można odnieść na podstawie recenzji gry A Way Out oraz wielu amerykańskich filmów kryminalnych.

Fabuła

Fabuła A Way Out opiera się na motywie ucieczki z więzienia. Dwóch kumpli zza krat postanawia wdrożyć w życie swój genialny plan – uciec z więzienia. Wiadomo, że we dwójkę robi się to skuteczniej niż w pojedynkę. Bohaterowie gry mają zatem za zadanie uciec z więzienia. Ale to nie wszystko, bowiem za murami ich problemy się nie kończą, a wręcz zagęszczają. Wkraczamy w świat brutalnej przestępczości, pościgów policyjnych Pobierz A Way Out download i zmierz się z tym brutalnym światem, starając się przetrwać za murami więzienia.

Sposób gry

Gracze będą mieli do dyspozycji jedynie tryb multiplayer z podzielonym ekranem. Jest to dość trudne, ale po chwili można się przyzwyczaić i gra toczy się już całkiem gładko. Będą mieli dużą swobodę rozwiązywania problemów, zatem będą mogli popisywać się między sobą sposobami na rozwikłanie różnych zagadek i podejmowanie nowych aktywności. W grze zaobserwujemy bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencję, co znacząco ułatwia rozgrywki. Gracze maja do dyspozycji przepiękną, niezwykle realistyczną grafię. Pobierz A Way Out download, by sprawdzić jej możliwości na swoim ekranie. To jedna z tych gier, dla których warto zaopatrzyć się w dobry technicznie sprzęt, by móc poznać jej najlepsze możliwości.

Charakterystyka więzienia i postaci

Więzienia, z którego próbują się wydostać Leo i Vincent to amerykańskie więzienie o zaostrzonym rygorze. Spotkamy więc cele ze stalowymi kratami jak z typowych amerykańskich filmów, uzbrojonych po zęby strażników na każdym kroku. Samo więzienie będzie pełne tajemniczych przejść, kanałów, tuneli i korytarzy, w których gąszczu przetrwać mogą tylko wybitni kryminaliści. Leo to człowiek o twardym charakterze, nie boi się użyć siły. Z kolei Vincent to rozsądny, opanowany mózg całej operacji. Z którym z tych bohaterów identyfikujesz się bardziej? Który według Ciebie ma większe szansę na wydostanie tego zgranego teamu z opałów i pomoc w przetrwaniu na wolności? Gra jest pełna dynamiki i zwrotów akcji, dzięki którym poczujemy się jak bohaterowie filmu Prison Break, do którego często gra jest porównywana.

A Way Out Pobierz grę na PC

A Way Out download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download A Way Out Crack Chomikuj
  • Pobierz A Way Out Torrent Pebx CODEX
  • Exsite A Way Out Pobierz za darmo
  • Skidrow A Way Out Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *