Anthem Download

Anthem Next

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

BioWare


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

22 luty 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Akcji, TPP, science fiction, elementy RPG, TPS, kooperacja, strzelanki, Xbox Game Pass, gry jako usługa (GaaS), EA Play

Języki: Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9522 razy

Waga: 54.24 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Anthem:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Anthem to gra na PC, która łączy elementy strzelanki i gry MMO. Nastawiona jest na rozgrywkę w trybie multiplayer, w której współpracujemy z innymi graczami. Fabuła gry stawia przed nami różnorodne zadania, a misji możemy się podjąć w pojedynkę lub w kooperacji z innymi graczami. Akcja rozgrywa się na odległej planecie, gdzie grupa strzelców broni ludzkości przed potworami, a także nieprzyjaznymi inteligentnymi istotami nazywanymi Scars. Jeśli chcesz zatem sprawdzić się w strzelance, a także odpowiada Ci klimat science- fiction osadzony w kosmosie, pobierz Anthem Download i wciel się w jednego z walecznych wojowników. Producent gry to BioWare Corporation, a jej wydawca Electronic Arts. Data premiery gry to 22 luty 2019 na platformy PC, PS4 i XONE.

Anthem Download – Pełna Wersja PC

Anthem pobierz grę Ściągnij Grę!

Stwórz własnego wojownika i wejdź do gry

Na początku rozgrywki każdy z graczy tworzy własnego wojownika, wyposażonego w specjalny pancerz ochronny, dzięki któremu może stawić czoła potworom oraz wszystkim nieprzyjaciołom. Poszczególne pancerze klasy Javelin mogą mieć różne uzbrojenie, a także być rozwijane w trakcie gry. Modyfikacje pozwalają dopasować sprzęt do własnych potrzeb.

Jeśli chcesz przekonać się jak będzie wyglądała potyczka w pancerzach z silnikiem odrzutowym, umożliwiającym przemieszczanie się w trakcie strzelania do wroga, koniecznie pobierz za darmo Anthem PC Download. To zupełnie nowy, kosmiczny wymiar tradycyjnych strzelanek. Dzięki temu masz również znacznie szersze możliwości taktyczne, możesz bowiem przefrunąć nad linią wroga, a także zaatakować go z zaskoczenia. Podobną grą jest Destiny 2: Forsaken pobierz.

Wykonuj zadania i rozwijaj umiejętności swojego bohatera

Niezależnie od tego czy misje wykonujesz samodzielnie czy też w drużynie, za każdą pozytywnie zakończoną otrzymujesz punkty doświadczenia, dzięki którym możesz rozwijać swoją postać. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie kamery za plecami bohatera, dzięki czemu mamy ogląd sytuacji podczas gry. W wielu grach to rozwijanie umiejętności postaci głównie wpływa na pokonywanie kolejnych terenów i przeciwników i posuwanie fabuły do przodu. Jeśli lubisz gry, które w dużej mierze opierają się na twojej zręczności, to ściągnij Anthem free Download i spróbuj swoich sił w kosmicznej potyczce z potworami.

Trójwymiarowa grafika oddająca głębię wszechświata

Strzelanki dają wiele frajdy i możliwości rozładowania nagromadzonych emocji. Są źródłem pokaźnej dawki adrenaliny. Podobnie jest z Anthem, który trzyma w napięciu od samego początku do samego końca, zwłaszcza, że nie wie się nigdy, kiedy pojawią się kolejne potwory, od których mieszkańców planety oddziela potężny mur. Na uwagę zasługuje również doskonała grafika trójwymiarowa, dzięki czemu twórcy mogli oddać głębie wszechświata, a także dokładne detale walk z wrogimi potworami. Zapewnia ją technologia na bazie silnika Forstbite.

Internetowe zmagania wspólnie z innymi graczami pozwalają rozwinąć umiejętności współpracy w grupie, walki o wspólne cele, a także logicznego myślenia i budowania taktyki, która pozwoli szybko zneutralizować szeregi wroga. To doskonała rozrywka nie tylko dla wielbicieli gatunku, ale również tych którzy lubią gry zręcznościowe i rozwijanie umiejętności pod tym względem.

Anthem Pobierz grę na PC

Anthem download Pobierz Grę!

 • Pobierz Anthem Crack Chomikuj
 • Free Download Anthem Torrent Pebx
 • CODEX Anthem Pobierz za darmo
 • SKIDROW Anthem Free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.