Jurassic World: Evolution Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Frontier Developments


Wydawca:
 

Frontier Developments


Data premiery:
 

12 czerwiec 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, dinozaury, filmy, Xbox Game Pass

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Jurassic World Evolution Premium Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 6588 razy

Waga: 4.27GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Jurassic World Evolution:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Jurassic World: Evolution to przygotowana przez zespół deweloperów Frontier Developments strategia ekonomiczna. Założone przez Chrisa Sawyera studio zasłynęło w przeszłości tak popularnymi tytułami jak chociażby seria RollerCoaster Tycoon czy Elite: Dangerous. Produkcja opracowana została z myślą o właścicielach komputerów osobistych z systemem PC Windows. Jeżeli lubisz strategie ekonomiczne, pobierz Elite: Jurassic World: Evolution Download i otwórz własny park jurajski. Data premiery 12 czerwiec 2018 na PC, PS4, XONE.

Jurassic World Evolution Download Steam

Jurassic World: Evolution pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w Jurassic World: Evolution toczy się w niedalekiej przyszłości, w świecie znanym z serii filmów Jurassic Park oraz Jurassic World. Dzięki opracowaniu odpowiednich technologii, możliwe okazało się odtworzenie z zachowanych pozostałości DNA dinozaurów. Przywrócenie ich do życia doprowadziło do tytułowego Jurassic World, czyli ogrodu zoologicznego pełnego prehistorycznych gadów. Jeżeli zawsze fascynowałeś się dinozaurami, pobierz za darmo Jurassic World: Evolution PC Download i samodzielnie zagospodaruj wymarłymi gatunkami w swoim parku.

Mechanika

Zadaniem gracza jest przejęcie roli zarządcy parku z dinozaurami, który ma szereg niezwykle ważnych obowiązków do spełnienia. Poza prezentowaniem wskrzeszonych gadów szerokiej publiczności, należy także dbać o kompletną infrastrukturę terenu. Turyści liczą na zapewnienie im szeregu atrakcji pobocznych, takich jak chociażby sklepem z pamiątkami. Jeżeli posiadasz zmysł ekonomiczny, ściągnij Jurassic World: Evolution free Download i wykreuj najlepiej prosperujący park zoologiczny w historii. Nie bez znaczenia pozostaje również bezpieczeństwo, które trzeba zapewnić zwiedzającym. Zabawa wymaga stałego pilnowania dinozaurów, aby powstrzymać ich ewentualne ucieczki z wybiegów oraz uniknąć realnego zagrożenia dla klientów. Podobna gra LEGO Jurassic World pobierz.

Rozgrywka

Prowadzony przez gracza park ma być przede wszystkim dochodowym biznesem, dlatego za każdą atrakcję goście muszą uiścić stosowną opłatę. Głównym celem zabawy jest skoncentrowanie się na działaniach, które będą w stanie zapewnić możliwość jak najszybszego wzbogacenia się. Uzyskiwane środki można zainwestować w ciągły rozwój parku, co okazuje się niezbędne do utrzymania zainteresowania ze strony odwiedzających. Aby zapewnić gościom niezwykłe wrażenia, pobierz grę i pozyskuj kolejne gatunki prehistorycznych stworzeń. Poszczególne odmiany dinozaurów nie tylko wymagają odpowiedniego typu zagród, ale też muszą przebywać w konkretnie ustalonych warunkach.

Kwestie techniczne

Pod względem oprawy wizualnej, Jurassic World: Evolution zwraca uwagę wysokiej jakości grafiką trójwymiarową. Z bardzo dużą szczegółowością odwzorowane zostały zwłaszcza modele poszczególnych gadów. Niczego złego nie można zarzucić także otoczeniu, które przygotowano z uwzględnieniem wielu detali.

Jurassic World: Evolution Pobierz Pełna wersja

Jurassic World: Evolution download Pobierz Grę!

  • Prophet PC Jurassic World: Evolution Skidrow
  • Pebx free Jurassic World: Evolution za darmo Pobierz
  • Warez-bb Jurassic World: Evolution Cracked-3dm
  • Do pobrania Jurassic World: Evolution Codex

crack codex

Komentarze odwiedzających
  1. igor ragus

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *