Assassin’s Creed Odyssey Download

Assassin’s Creed Odyssey to gra na PC, której fabuła osadzona jest w 431 roku przed naszą erą, kiedy to wybuchła wojna peloponeska pomiędzy Spartą i Atenami. W grze do wyboru mamy dwie postaci, którymi kierować będziesz w grze Alexiosa lub Kassandrę, czyli wnuki króla Sparty Leonidasa. Jeśli jesteś miłośnikiem historii starożytnej, koniecznie pobierz Assassin’s Creed Odyssey Download, który bardzo dobrze oddaje klimat wydarzeń opisanych choćby przez Tukidedesa. Producentem i wydawcą gry jest Ubisoft. Data premiery 5 październik 2018 na platformy PC, PS4, XONE i Switch.

Assassin’s Creed Odyssey Download – Pełna Wersja PC

Assassin's Creed Odyssey pobierz Ściągnij Grę!

Rozbudowana fabuła i różnorodna broń

W Assassin’s Creed Odyssey, niezależnie od tego czy kierujesz Alexiosem czy Kassandrą masz do dyspozycji różnorodną broń. W warstwie fabularnej możesz wpływać na dialogi, wybierając te wypowiadane przez wybranego bohatera. Do wyboru masz różne rodzaje broni białej, a także łuk. Ponadto bohater może skorzystać również z grotu Leonidasa, który ma szczególną moc. Dzięki niemu może wytrącić tarczę wroga, a także wygrać pojedynek w zwarciu. Grot Leonidasa daje bohaterowi lub bohaterce dodatkową siłę.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w RPG akcji, w którym ze względu na przedstawione realia i umiejscowienie czasowe wykorzystywane jest jedynie broń biała, koniecznie pobierz za darmo Assassin’s Creed Odyssey PC Download i spróbuj swoich sił we władaniu starożytną bronią.

Świat przedstawiony w Odyssey

Do dyspozycji w grze Assassin’s Creed Odyssey masz rozbudowaną mapę. Poruszasz się po Attyce, czyli również po będących jej centrum Atenach, a także Lakonii, której najważniejszym miejscem jest Sparta. Ponadto możesz odwiedzić Achaję i Mesenię, a także Leśne Wyspy i Korynt. Wędrówka może się odbywać pieszo. Jednak ze względu na rozległe tereny można korzystać z wierzchowca na lądzie, bądź statku- Adrestii, do którego możesz skompletować załogę i korzystać z jej umiejętności również w czasie bitew z flotą wroga. Sorawdź także poprzednią odsłonę serii Assassin’s Creed Origins Pobierz.

Zdobywaj punkty i zbieraj doświadczenie

Punkty doświadczenia pozwalają Ci przejść do kolejnej rundy. Zbierasz je za wykonane zadania fabularne i poboczne, a także pokonanych przeciwników. Dzięki temu możesz odblokowywać kolejne umiejętności łowcy, wojownika bądź zabójcy, które są Ci niezbędne nie tylko w czasie walki, ale także pomiędzy kolejnymi potyczkami. Możesz również bohatera wyposażać w coraz lepszy bojowy ekwipunek. Jeśli lubisz gry w których zdobywasz kolejne poziomy umiejętności, a także takie, które posiadają otoczkę historyczną, ściągnij Assassin’s Creed Odyssey free Download i przekonaj się ile zajmie Ci przeprowadzenie bohatera przez całą rozgrywkę.

Gry RPG akcji osadzone w historycznej fabule, takie jak Assassin’s Creed Odyssey pozwalają nie tylko doskonalić umiejętności zręczności i refleksu, ale również poznać i zapamiętać nieco faktów dotyczących Sparty i Aten. Gra może być zatem źródłem cennej edukacji historycznej. Ponadto szczególnie cieszyć oko będzie trójwymiarowa grafika, a także dopasowana do fabuły muzyka, między innymi szanty śpiewane po grecku prze żeglarzy. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który sprawia, że po grę sięga się bardzo chętnie.

Assassin’s Creed Odyssey Pobierz grę na PC

Assassin's Creed Odyssey download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: AMD FX 6300 3.8 GHz / Ryzen 3 – 1200 / Intel Core i5 2400 3.1 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: AMD Radeon R9 285 / NVIDIA GeForce GTX 660 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 46 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Assassin’s Creed Odyssey Crack Chomikuj
  • Pobierz Assassin’s Creed Odyssey Torrent Pebx
  • CODEX Assassin’s Creed Odyssey Free Download
  • SKIDROW Assassin’s Creed Odyssey Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *