Dark Moon gra do pobrania

Platformy: PC
Producent:

Jujubee


Wydawca:

Jujubee


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, science fiction, RTS, survival, polskie, bazy kosmiczne

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Japoński, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5748 razy

Waga: 6GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Dark Moon:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 560
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz Dark Moon to gra strategiczna z elementami RTS. Nie brakuje tutaj również elementów survivalu. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników galaktycznych przygód. W tym przypadku możemy przejąć władzę nad mobilną bazą księżycową. To wyłącznie od nas zależy, w jaki sposób powrócimy na Ziemię. Szczególne zagrożenie stanowią dla nas promienie świetlne, których należy się wystrzegać. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę Microsoft Windows. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Jujubee.

Dark Moon Download

Dark Moon Pobierz
Ściągnij Grę!

Podróż do przyszłości

Masz ochotę na podróż do przyszłości? Pobierz Dark Moon Download i przenieś się do czasów, gdy prace na księżycu stały się powszechne. Przedsiębiorstwo Moon Shell postanowiło uruchomić infrastrukturę górniczą na księżycu. Kierowaną przez nas postacią jest inżynier, które bierze udział we wspomnianych pracach. Naszym głównym zadaniem jest kontrola przedsięwzięcia.

Niestety sprawy komplikują się na skutek wyrzutu masy. Sprawia to, że promienie słoneczne stają się dla nas śmiercionośne. Eliminują one wszystko, co napotkają na swojej drodze. Prawdziwym problemem jest zdewastowanie przekaźnika, który był niezbędny do tego, aby komunikować się z ziemią. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy w ogromnym niebezpieczeństwie. Gry darmowe gwarantują nam ogrom nieprzeciętnych emocji. Warty uwagi jest fakt, iż studio Jujubee odpowiedzialne jest za takie gry jak Realpolitiks czy Kursk.

Ludzkość znajdująca się na księżycu musi zrobić wszystko, aby przetrwać w nowym otoczeniu. Na początku należy znaleźć schronienie. Powrót na ziemię nie będzie tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Nie zapominajmy, że przez cały czas jesteśmy w niebezpieczeństwie. Słońce jest naszym wrogiem.

Sterowanie Mechapleksem

W Dark Moon do pobrania możemy przejąć kontrolę nad Mechapleksem. Jest to nic innego jak pojazd kosmiczny o dużych rozmiarach. Oczywiście służy on nie tylko do przemieszczania się. Jest on jednocześnie miejscem prowadzenia badań naukowych, a także schronieniem dla ludzkości przebywającej na księżycu. Ponadto dzięki niemu możemy pozyskać rozmaite surowce.

Możliwość przemieszczania się jest dla nas prawdziwym wybawieniem. Tylko dzięki temu możemy uniknąć niszczycielskich promieni słonecznych. Oprócz słońca na naszej drodze stanie również wiele innych przeszkód. Właśnie dlatego z rozwagą należy podejść do nowego otoczenia. Najlepiej przeskanować go za pomocą specjalistycznych dronów zwiadowczych. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko.

Potrzeby załogi – Dark Moon

Wraz z upływem czasu nasza załoga będzie się powiększać. Niesie to za sobą nie tylko plusy, ale również minusy. Nie należy zapominać, że każda postać posiada własne potrzeby, a naszym zadaniem jest ich zaspokajanie. Mowa tutaj nie tylko o schronieniu, ale również jedzeniu, bez którego ciężko jest wyobrazić sobie przetrwanie.

Nie można pominąć również kłótni, które pojawiają się pomiędzy rozmaitymi postaciami. Takich animozji nie można uniknąć. Im liczniejsza załoga, tym większe prawdopodobieństwo buntu, czy też zdrady. Nie zawsze nasze postępowanie będzie moralne. Priorytetem jest to, aby przetrwać w trudnych warunkach. Nie ma tutaj miejsca na przyjaźnie. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player.

Dark Moon Pobierz pełna wersja

Dark Moon crack
Ściągnij Grę!

 • pebx Dark Moon demo torrent
 • chomikuj Dark Moon gra za darmo
 • codex Dark Moon PC Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.