Darksiders Genesis gra do pobrania

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Airship Syndicate


Wydawca:
 

THQ Nordic / Nordic Games


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

5 grudzień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Akcji, fantasy, widok izometryczny, elementy RPG, na 2 osoby, kooperacja, podzielony/wspólny ekran, slasher, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Korean, Simplified Chinese, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Darksiders Genesis Digital Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 15744 razy

Waga: 9.45GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Darksiders Genesis:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3930K 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Darksiders Genesis pełna wersja jest to komputerowa gra fabularna z elementami RPG. Oferuje ona możliwość zabawy dla dwóch osób naraz i to na jednym, wspólnym ekranie. Jeżeli chodzi o producentów tej gry – jest to Airship Syndicate. Fabuła jest całkiem zaskakująca. Rozgrywa się ona w czasach Apokalipsy. Główni bohaterowie to dwaj Jeźdźcy Apokalipsy o imionach Waśń oraz Wojna. Gra jest typową grą akcji z elementami fantasy. Gracze oceniają tę grę aż na 8,5/10 punktów. Jest to naprawdę dużo biorąc pod uwagę to, że z każdym rokiem przybywa nam wymagających gamerów i coraz to lepszych gier. Jak widać – gra darmowa Darksiders Genesis od tych świetnych gier (zdaniem graczy) nie odstaje. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Nintendo Switch, Google Stadia, Xbox One. Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games.

Darksiders Genesis Download

Darksiders Genesis pelna wersja
Ściągnij Grę! Twórcy tejże gry stworzyli również inne gry, między innymi Battle Chasers: Nighwar. Sama gra Darksiders Genesis PS4, XONE oraz PC jest natomiast prequelem serii Darksiders. Cała akcja gry rozgrywa się podczas krwawej bitwy w raju – w ogrodzie Eden. Rada, która dba o równowagę na świecie podarowała w prezencie obydwu Jeźdźcom Apokalipsy najpotężniejsze moce. W ramach zapłaty za te moce, muszą oni pomordować wszystkich Nefilimów, czyli potomków demonów i aniołów. Spowodowało to wielką bitwę w raju – w ogrodzie Eden. Po tym jak udało im się dobić targu – Wojna oraz Waśń otrzymują kolejne zlecenie od Rady. Tym razem muszą oni zapolować na diabły powołane przez Lucyfera. Ich zadaniem jest powstrzymanie tego właśnie Lucyfera przed zakłóceniem równowagi całego świata już na wieki.

Gra Darksiders Genesis Pobierz dostępna jest na PlayStation 4, komputer oraz Xone i Switch. Oznacza to, że praktycznie każdy kto posiada jakikolwiek sprzęt do grania w gry może sobie na tę grę pozwolić i w nią grać. Cała akcja w grze Darksiders Genesis jest ukazana tak jakby z lotu ptaka. W trakcie grania w gry poruszamy się po klimatycznych miejscach, jak i pokonujemy terenowe przeszkody. Oprócz tego walczymy z wieloma hordami przeciwników. Im więcej osiągamy i przechodzimy przez kolejne etapy gry Darksiders Genesis, tym szybciej otrzymujemy coraz to lepsze wyposażenie (w tym potężną broń). Wiąże się to z tym, że mamy coraz to większe szanse na wygraną z wrogiem.

Mechanika gry

Jeden, jak i drugi Jeźdźca Apokalipsy różnią się znacznie między sobą. Nie tylko charakterem, lecz i wyglądem. Jeden z bohaterów – Wojna eliminuje swoich wrogów bronią białą, natomiast Waśń wykorzystuje do walki dwa pistolety. W grę Darksiders Genesis można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer. Jeżeli chodzi o postaci – twórcy przygotowali się na to, żeby móc się w każdym momencie bez problemu przełączyć pomiędzy obiema postaciami. Grafika jest trójwymiarowa, ale jest w klimacie “kreskówkowym” więc jak łatwo się domyślić, nie można od tej grafiki zbyt wiele wymagać. Zalety i wady w grafice to zdecydowana zasługa silnika Unreal Engine. Prawdziwy klimat nadaje dynamiczny soundtrack.

Gra Darksiders Genesis o końcu świata – czy warto?

Jeżeli chodzi o moją opinię na temat gry Darksiders Genesis – jest średnia. Tematyka jest naprawdę bardzo ciekawa, ale sam ten klimat fantasy nie jest najlepiej przedstawiony. Nie będę na pewno polecał tej gry nikomu. Widać, że twórcy gry Darksiders Genesis przyłożyli się szczególnie jeżeli chodzi o postaci. Co do klimatu gry – nigdy nie byłem fanem gier o takiej tematyce i może dlatego moja ocena jest taka słaba. Na pewno do niej nie wrócę. Uważam natomiast, że fani gier tego typu będą zadowoleni.

Gra Darksiders Genesis do pobrania jako rozrywka dla mas

Typowa, bardzo modna aktualnie fabuła z pewnością pomoże w dużej sprzedaży gry Darksiders Genesis. Jest to typowe połączenie przygody oraz akcji, gdzie musimy wygrać ze złymi siłami.

Darksiders Genesis Pobierz

Darksiders Genesis gra do pobrania
Instaluj Grę!

 • Pełna wersja Darksiders Genesis cracked
 • pebx Darksiders Genesis torrent
 • chomikuj Darksiders Genesis za darmo
 • codex Darksiders Genesis PC Download

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *