Diablo II: Resurrected Download

Diablo 2 Resurrected / Diablo 2 Remastered

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch

Producent: Blizzard Entertainment / Vicarious Visions


Wydawca: Blizzard Entertainment


Data premiery: 23 września 2021


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 1-8

Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, reedycje/remastery/remaki, funkcje cross-platform, kooperacja, RPG akcji, Find Your Next Game, E3 2021

Języki: Polski, Angielski, Portugalski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Rosyjski, Tradycyjny Chiński, Koreański, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 16855 razy

Waga: 24.55GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Diablo II: Resurrected:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 5500 XT
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Do kanonu kultowych gier wszech czasów, koniecznie trzeba zaliczyć Diablo II — niezapomniany tytuł RPG w stylu hack’n’slash, który znacząco przebił pierwszą część i pozwolił firmie Blizzard Entertainment na stałe zagościć w czołówce producentów gier. Jesienią 201 roku gracze znów będą mogli zasiąść przy tym tytule, a wszystko za sprawą odświeżonej wersji z 2021 roku zatytułowanej Diablo 2: Resurrected. W nowej starej grze wrócą wspomnienia z dzieciństwa.

Diablo II: Resurrected Pobierz za darmo

Diablo II: Resurrected download Zainstaluj Grę!

Remastered Diablo II + Lord of Destruction = Diablo II: Resurrected PC od Blizzard

Diablo II wyprodukowane przez Blizzard Entertainment, ukazało się w 2000 roku i z miejsca podbiło serca fanów. Stała się jedną z najlepszych i najpopularniejszych gier typu hack’n’slash wszech czasów. W oryginalnej wersji mieliśmy do wyboru 5 klas postaci: barbarzyńcę, paladyna, nekromantę, amazonkę lub czarodziejkę. A dodatek Lord of Destruction dorzucił jeszcze druida i zabójczynię. Na graczy czekało do pokonania 4 światy, każdy zakończony walką z coraz silniejszym bossem. Dodatkowo piąty świat w ramach dodatku Lord of Destruction.

Grę cechowała świetna grywalność, ciekawa fabuła, różnorodność lokalizacji, rozbudowany system rozwijania postaci. Również klimatyczna ścieżka dźwiękowa, ciekawe przerywniki filmowe oraz ogromna ilość ekwipunku. A więc możliwego do modyfikowania i zbierania w ramach specjalnych zestawów, pozwalających wzmocnić statystyki postaci. Na tym polu Blizzard Entertainment wypadł wyśmienicie i Diablo II zwróciło uwagę szerokiej publiczności, która pokochała Diablo II wraz z dodatkiem.

Blizzard Entertainment wykonał kawał dobrej roboty, tworząc tytuł Diablo II, który stał się kultowym RPG w stylu hack’n’slash. Diablo II na tyle mocno zakorzeniło się w świadomości gamerów, niejednokrotnie wracających do tego tytułu pomimo upływu lat, że postanowił odświeżyć swoją bodajże najlepszą pozycją z portfolio. I tak powstało Diablo II: Resurrected (download free), które szturmem uruchomią gracze na początku jesieni 2021 roku. Oj będzie się działo.

Diablo II Remastered – od września 2021

Diablo 2: Resurrected to zremasterowana wersja kultowej gry, która po blisko 20 latach znów zachwyci graczy na PC. A także wszystkich najpopularniejszych konsol — PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series czy Nintendo Switch. Premierę zaplanowano na 23 września 2021. Diablo II: Resurrected zapewni graczom rozrywkę w poprawionej szacie graficznej i audio, wsparcie dla rozdzielczości 4K. Czyli obsługę w 60 klatkach na konsolach (na PC takiego limitu nie będzie). Do tego wszystkie przerywniki filmowe stworzono od nowa. Gracze otrzymają możliwość przeskakiwania między starą a nową wersją. W nowej wersji udostępniony zostanie też tryb kooperacji dla max 8 player (tylko za pośrednictwem sieci).

Free Download Diablo 2 Resurrected PC remastered

Tak samo jak w oryginalnej wersji sprzed 20 lat, do wyboru będziemy mieli kilka klas postaci. A więc barbarzyńcę czy paladyna, a do pokonania znów będą niezliczone hordy potworów i wymagających bossów na każdym poziomie, w ramach ciekawej fabuły ze świata fantasy. Oprócz walki za pomocą podstawowej broni z ekwipunku, nasza postać będzie używać i rozwijać szereg zaklęć magicznych, charakterystycznych dla każdej postaci. Kule ognia, magiczne strzały, nieumarli i wiele więcej.

torrent do pobraniadarmowa gra diablo 2 remastered

W grze znów będziemy zbierać złoto i przedmioty, które wzbogacą nasz ekwipunek i statystyki postaci. Uzbrojenie oraz pancerz znacząco ułatwią walkę z coraz trudniejszymi przeciwnikami, a pas pełen fiolek z maną czy życiem. Będzie niezbędnym elementem każdej potyczki, o którego uzupełnieniu będziemy musieli pamiętać. Gra pozwoli też zbierać szlachetne kamienie, które gracz będzie mógł używać do modyfikacji broni i tworzenia całkiem nowych przedmiotów. A wszystko za sprawą czarodziejskiej kostki znanej z klasycznej wersji Diablo 2.

W Diablo 2: Resurrected przeniesiemy się w te same mapy co 20 lat temu. Również z dodatkiem Lord of Destruction za free, zawartym z automatu w zremasterowanej wersji. Diablo II: Resurrected download pozwoli na kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy w trybie solo oraz niezliczoną ilość czasu przy rozgrywce w wersji sieciowej. Na pewno remastered Diablo 2 przywoła wspomnienia i znajdzie wielu odbiorców.

Diablo II: Resurrected Download PC Pełna Wersja

Diablo II: Resurrected pobierz Pobierz Grę!

codex Diablo II: Resurrected amd radeon hd 7850. Diablo II: Resurrected. for dostępne the game Diablo II: Resurrected. gry the original Diablo II: Resurrected. Diablo II: Resurrected share remaster. gry Diablo II: Resurrected from the gry click. battle.net from Diablo II: Resurrected. how and new version are dostępne za darmo Diablo 2 Resurrected Download PC the game of the diablo resurrected. dostępne diablo 2 resurrected download you not games access nvidia. through 7.1 button like that sanctuary thanks miejsca all top diablo ii resurrected

Dodaj swój Komentarz