Diablo II: Resurrected Download

Diablo 2 Resurrected / Diablo 2 Remastered

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Blizzard Entertainment / Vicarious Visions


Wydawca:
 

Blizzard Entertainment


Data premiery:
 

23 września 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, reedycje/remastery/remaki, funkcje cross-platform, kooperacja, RPG akcji, Find Your Next Game, E3 2021

Języki:  Polski, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Mexico)

Pełna Wersja + Crack

Diablo II: Resurrected Prime Evil Collection - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 27466 razy

Waga: 18.44GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Diablo II: Resurrected:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 5500 XT
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Do kanonu kultowych gier wszech czasów, koniecznie trzeba zaliczyć Diablo II – niezapomniany tytuł RPG w stylu hack’n’slash. A który znacząco przebił pierwszą część i pozwolił firmie Blizzard Entertainment na stałe zagościć w czołówce producentów gier. Jesienią 2021 roku gracze znów będą mogli zasiąść przy tym tytule, a wszystko za sprawą odświeżonej wersji z 2021 roku zatytułowanej Diablo II: Resurrected. W nowej starej grze wrócą wspomnienia z dzieciństwa.

Diablo II: Resurrected Pobierz za darmo na PC

Diablo II: Resurrected download pc Zainstaluj Grę!

Podstawowe informacje o remasterze Diablo 2

Diablo II wyprodukowane przez Blizzard Entertainment, ukazało się w 2000 roku i z miejsca podbiło serca graczy. Dzięki temu stając się jedną z najlepszych i najpopularniejszych gier typu hack’n’slash wszech czasów. W oryginalnej wersji mieliśmy do wyboru 5 klas postaci: barbarzyńcę, paladyna, nekromantę, amazonkę lub czarodziejkę. A dodatek Lord of Destruction dorzucił jeszcze druida i zabójczynię. Na graczy czekało do pokonania 4 światy, każdy zakończony walką z coraz silniejszym bossem, plus piąty świat w ramach dodatku Lord of Destruction.

Grę cechowała świetna grywalność, ciekawa fabuła, różnorodność lokalizacji, rozbudowany system rozwijania postaci. Jak i również klimatyczna ścieżka dźwiękowa, ciekawe przerywniki filmowe oraz ogromna ilość ekwipunku, możliwego do modyfikowania. A także zbierania w ramach specjalnych zestawów, pozwalających wzmocnić statystyki postaci. Na tym polu Blizzard Entertainment wypadł wyśmienicie i Diablo II zwróciło uwagę szerokiej publiczności. Zatem która pokochała Diablo II wraz z dodatkiem Diablo II Lord of Destruction.

Odświeżona odsłona kultowej gry

Blizzard Entertainment wykonał kawał dobrej roboty, tworząc tytuł Diablo II, który stał się kultowym RPG w stylu hack’n’slash. Diablo II na tyle mocno zakorzeniło się w świadomości graczy, niejednokrotnie wracających do tego tytułu pomimo upływu lat. Stąd postanowił odświeżyć swoją bodajże najlepszą pozycją z portfolio. I tak powstało Diablo II: Resurrected (download free), które szturmem uruchomią gracze na początku jesieni 2021 roku. Oj będzie się działo. Sprawdź też Diablo III Download do pobrania.

Nowa szata graficzna i dźwięk

Diablo 2: Resurrected to zremasterowana wersja kultowej gry, która po blisko 20 latach znów zachwyci graczy na PC. A także wszystkich najpopularniejszych konsol — PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series czy Nintendo Switch. Premierę zaplanowano na 23 września 2021. Diablo II: Resurrected zapewni graczom rozrywkę w poprawionej szacie graficznej i audio, wsparcie dla rozdzielczości 4K. A więc obsługę w 60 klatkach na konsolach (na PC takiego limitu nie będzie), a do tego wszystkie przerywniki filmowe stworzono od nowa. Gracze otrzymają możliwość przeskakiwania między starą a nową wersją, w nowej wersji udostępniony zostanie też tryb kooperacji dla max. 8 graczy (tylko za pośrednictwem sieci).

Klasy postaci w Diablo II: Resurrected

Tak samo jak w oryginalnej wersji sprzed 20 lat, to wyboru będziemy mieli kilka klas postaci. Takich jak barbarzyńcę czy paladyna, a do pokonania znów będą niezliczone hordy potworów i wymagających bossów na każdym poziomie, w ramach ciekawej fabuły ze świata fantasy. Oprócz walki za pomocą podstawowej broni z ekwipunku, nasza postać będzie używać i rozwijać szereg zaklęć magicznych, charakterystycznych dla każdej postaci. Kule ognia, magiczne strzały, nieumarli i wiele więcej. A co nowego w Diablo IV Download?

Eksploracja i przygoda

W grze znów będziemy zbierać złoto i przedmioty, które wzbogacą nasz ekwipunek i statystyki postaci. Uzbrojenie oraz pancerz znacząco ułatwią walkę z coraz trudniejszymi przeciwnikami, a pas pełen fiolek z maną czy życiem. Stąd będzie niezbędnym elementem każdej potyczki, o którego uzupełnieniu będziemy musieli pamiętać. Gra pozwoli też zbierać szlachetne kamienie, które gracz będzie mógł używać do modyfikacji broni i tworzenia całkiem nowych przedmiotów. A wszystko za sprawą czarodziejskiej kostki znanej z klasycznej wersji Diablo 2.

Diablo II Resurrected 2021

W Diablo 2: Resurrected przeniesiemy się w te same mapy co 20 lat temu, łącznie z dodatkiem Lord of Destruction za free, zawartym z automatu w zremasterowanej wersji. Diablo II: Resurrected download pozwoli na kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy w trybie solo oraz niezliczoną ilość czasu przy rozgrywce w wersji sieciowej. Na pewno remastered Diablo 2 przywoła wspomnienia i znajdzie wielu odbiorców.

Diablo II: Resurrected Download Pełna Wersja

Prime Evil Collection

Diablo II: Resurrected pobierz za darmo Free Download!

uruchomienia gry diablo ii resurrected crackmożliwość gry online diablo ii resurrecteddiablo ii resurrected gra prezentuje jednego graczayou must have automatyczne podnoszenie złotadiablo ii resurrected xbox series x odświeżony klasykdiablo 2 resurrected w języku polskim na dysku twardym

urządzenie instalujące amd radeon hd 7850 ram 8 gb of the rozgrywka umiejętności. w grę remaster do dyspozycji fabułę i przedmiotów fanów install dostępne plik druid. nvidia instalatora instalacja aby grać nekromanta wprowadzenie instalator. paladyn przedmioty przenoszenie wrogami

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *