Fallout 3 Download

Platformy:  PC, PS3, X360
Producent:
 

Bethesda Softworks


Wydawca:
 

Bethesda Softworks


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

28 października 2008


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, FPP, TPP, science fiction, postapokalipsa, sandbox, FPS, TPS, Role-playing shooter

Języki:  polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13105 razy

Waga: 6.13GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Fallout 3:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800
  • Miejsce na dysku: 7 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista

Temat końca świata wzbudza różne emocje. Jest w nim coś fascynującego, przerażającego, a zarazem pociągającego. Jak naprawdę wygląda koniec świata i czy rzeczywiście kiedyś nastąpi. Niejedni myślą o tym poważnie interesując się tematyką zagłady świata. Dla fanów tematyki apokaliptycznej Bethesda proponuje postapokaliptyczną grę Fallout 3. Jest to kolejna odsłona serii cRPG zapoczątkowanej w 1997 roku. Fallout 3 ukazało się w 2008 roku. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega. Jeżeli masz ochotę zobaczyć życie na świecie po zagładzie pobierz grę Fallout 3 download.

Fallout 3 Download Pełna Wersja PC

Fallout 3 pobierz Ściągnij Grę!

Akcja toczy się w postapokaliptycznym Waszyngtonie 200 lat po wojnie o zasoby między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Wojna zakończyła się wojną atomową w 2077. Główna postać gry mieszka z ojcem w schronie przeciwatomowym, czyli Krypcie 101, w pobliżu ruin Waszyngtonu. Pewnego dnia owdowiały ojciec opuszcza Kryptę. Bohater zostaje zmuszony do ucieczki i tak rozpoczyna się jego włóczęga po Stołecznych Pustkowiach, czyli okolicach Waszyngtonu.

Wędrowiec rozpoczyna poszukiwania ojca. Po drodze spotyka wielu ludzi pomagając im w rozwiązywaniu problemów. Spotykani ludzie należą do różnych frakcji – Bractwo Stali, Enklawę, a także spotyka zwykłych mieszkańców, bandytów czy jeszcze innych bohaterów.

Poszukiwania ojca przez bohatera zaprowadzą go do miasteczka Megatona, które zostało zbudowane wokół aktywnej, ale niezdetonowanej bomby atomowej, a następnie do stacji radiowej Galaxy News. Tam okazuje się, że ojciec bohatera udał się do Rivet City zbudowanego we wraku lotniskowca. Od spotkanej dawnej współpracowniczki ojca, dowiaduje się o Projekcie Oczyszczenie. Okazuje się, że ojciec opuścił Kryptę, aby dokończyć Projekt, czyli instalację, której zadaniem było oczyszczanie wody w ujściu rzeki Potomak. Projekt miał być jedyną nadzieją na ocalenie pustkowia.

Masz ochotę na wędrówkę po zniszczonych okolicach Waszyngtonu? Chcesz razem z bohaterem gry odnaleźć zaginionego ojca? Pobierz grę Fallout 3 download i rozpocznij swoją przygodę w postapokaliptycznym mieście by następnie wypróbować Fallout 4.

W grze wykorzystana jest perspektywa pierwszo- i trzecioosobowa. Gracz wybiera główne Atrybuty i Umiejętności prowadząc postać przez jego dzieciństwo w Krypcie 101. Dzięki obecnym przy porodzie urządzeniom Vault-Tec analizującym DNA gracz ma możliwość zobaczyć jak postać będzie wyglądała, ale również może ją dowolnie edytować. Ponadto, bohater będąc dzieckiem otrzymuje książkę „Jesteś wyjątkowy”, na podstawie której gracz wybiera 7 Zdolności podstawowych. W dzieciństwie postać szkolona jest we władaniu bronią, natomiast działania gracza determinowane są przez różne Atrybuty. Gracz wybiera trzy umiejętności, w których będzie się specjalizował. Możliwe jest także otrzymywanie dodatkowych profitów, które przyznawane są z każdym wejściem na kolejny poziom.

Podsumowując, gra jest godna polecenia. Gracz ma możliwość poczuć klimat zniszczonego świata wojną atomową. Plusem gry jest spora ilość różnych dodatków, które urozmaicają grę wnosząc owe postacie, zadania i przedmioty. Jeżeli masz ochotę przekonać się jak może wyglądać świat zniszczony wojną atomową koniecznie pobierz Fallout 3 wpisując w wyszukiwarkę Fallout 3 download. Gra zapewnia rozrywkę na długie godziny.

Fallout 3 Pobierz gre na PC

Fallout 3 download Pobierz Grę!

  • Free Download Fallout 3 Crack Pebx
  • Pobierz Fallout 3 Torrent Chomikuj
  • Exsite Fallout 3 Pobierz za darmo
  • CODEX Fallout 3 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.