Far Cry 3 Download

Platformy:  PC, PS3, X360
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

29 listopada 2012


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-14

Gatunek:  Akcji, FPP, sandbox, FPS, elementy RPG, kooperacja, strzelanki

Języki:  polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, duński, holenderski, norweski, szwedzki, czeski, rosyjski, japoński, koreański, chiński uproszczony, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 16396 razy

Waga: 13.72GB

Ocena użytkowników: 4.8/5

Wymagania sprzętowe Far Cry 3:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM lub 4 GB RAM - Vista/7
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8 łącze internetowe

Który z chłopców w dzieciństwie nie bawił się w strzelanie? Zabawy w zabijanie, wojnę i inne waleczne gry to w dzieciństwie, zwłaszcza u chłopców, normalne. Podobno jednak chłopcy z gier nie wyrastają. Jest w tym jakaś prawda, dlatego Ubisoft Montreal z pomocą innych twórców mają propozycję dla starszych chłopców – Far Cry 3. To typowa, pierwszoosobowa strzelanka. Far Cry 3 jest kolejną częścią przełomowej serii gier, z której pierwsza część stanowiła udany debiut studia Crytek. Kolejne dwie edycje to zasługa Ubisoft Montreal. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w strzelaniu pobierz Far Cry 3 Download i poczuj się jak bohater gry.

Far Cry 3 Download – do pobrania na PC

Far Cry 3 pobierz Ściągnij Grę!

W Far Cry 3 gracz wciela się w Jasona Brody’ego. Wakacje głównego bohatera zostały przerwane, a w wyniku skoku na spadochronie ląduje on na wyspie opanowanej przez niebezpiecznych piratów. Z godziny na godzinę miejsce to staje się co raz większym piekłem. Dodatkowo jego przyjaciele zostali uwięzieni w niewoli, a wokół niego są sami bezwzględni mordercy. Jedną możliwością, aby uwolnić siebie i przyjaciół jest nauka zabijania. Jeżeli walka toczy się o przetrwanie, nauka zabijania nie jest taka trudna jak się wydaje. Jason musi korzystać ze wszystkiego co tylko ma pod ręką, aby wykończyć przeciwników. W przeciwnym wypadku, to oni wykończą Jasona.

Gracz dysponuje szerokim wachlarzem broni. Od pistoletów, poprzez maczety, karabiny, strzelby, wyrzutnie i granatniki. Każdą z tych broni można dowolnie urozmaicać, dokładając do niej różne celowniki, czy zmieniając kamuflaż. Przeciwnik również posiada bogate wyposażenie, przez co każda walka jest nie lada wyzwaniem.

W Far Cry 3 gracz ma swobodę działania. Poziomy mają otwartą strukturę, dzięki czemu gracz może samodzielnie wybrać taktykę. Jason może zatem pozbawiać przeciwników życia po cichu, ale może też niespodziewanie wtargnąć w środek obozu nieprzyjaciół i z okrzykiem na ustach pozbawić ich życia. Już wiesz, którą taktykę obierzesz wcielając się w Jasona Brody’ego? Pobierz grę jak najszybciej wpisując w wyszukiwarkę Far Cry 3 Download. Przekonaj się sam, która taktyka okaże się skuteczniejsza.

Za postępy zarówno w fabule gry akcji jak i w otwartym świecie, gracz otrzymuje punkty doświadczenia, które przydają się, jeżeli chce kupić nowe umiejętności przypisane do trzech ścieżek rozwoju: czapli, pająka i rekina. Każde wyeliminowanie wrogów, podbicie obozów czy włączenie nadajnika dodaje nam punkty doświadczenia. Każda z trzech ścieżek nagradza inny sposób zwalczania przeciwników i ułatwia eksplorację archipelagu.

Co ciekawe, w trzeciej części Far Cry można dosłownie poczuć się jak Jason. Twórcy zadbali o szczegóły, dzięki czemu w momencie podtopienia bohater zaczyna realistycznie panikować machając chaotycznie rękami. Możliwe jest też potknięcie się o wystający konar i realistyczne przewrócenie się, a nawet upadek w głąb oceanu. Wiarygodne uczucie towarzyszy graczowi również w momencie strzelania, gdzie odrzut niektórych broni jest naprawdę potężny. To wszystko sprawia, że gracz naprawdę czuje, jakby sam był otoczony bandą piratów i musiał walczyć o przetrwanie i życie swoich przyjaciół. Teraz możesz sam sprawdzić jak to jest walczyć o życie z mordercami. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę Far Cry 3 download i pobierzesz grę.

Far Cry 3 Pobierz pełna wersja

Far Cry 3 download Pobierz Grę!

  • Codex Far Cry 3 Pobierz za darmo
  • Steam Download Far Cry 3 Crack Exsite
  • Pełna wersja Far Cry 3 Torrent Chomikuj
  • Pebx Far Cry 3 free download skodrow

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.