FIFA 19 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

EA Sports


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

28 wrzesień 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-22

Gatunek: Sportowe, piłka nożna, elementy przygodowe, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Czech, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Dutch, Norwegian, Danish, Swedish, Arabic, Turkish, Chinese (Traditional)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 27855 razy

Waga: 39.30GB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe FIFA 19:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon R7 260
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-6300T 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

FIFA 19 to kolejna odsłona cyklu symulacji piłki nożnej na PC. W porównaniu do poprzednich wersji można liczyć na jeszcze lepszą grafikę, w której detale są wysoce realistyczne. Ponadto masz możliwość gry zarówno drużynami reprezentacji różnych krajów, jak i klubowymi z całego świata. W tym drugim przypadku możesz również rozgrywać mecze pucharowe Ligii Europy i Ligii Mistrzów. Jeśli chcesz poznać, jak zmieniła się graficznie najbardziej popularna symulacja piłki nożnej, koniecznie pobierz FIFA 19 Download i wejdź do gry z graczami z całego świata w trybie multiplayer, bądź rozwijaj swoje umiejętności w trybie single player. Producentem gry jest EA Sports, a wydawcą Electronic Arts. Data premiery 28 wrzesień 2018 na platformy PC, PS4, PS3, XONE, X360 i Switch.

FIFA 19 Download – Pełna Wersja PC

FIFA 19 pobierz Pobierz Grę!

Jeszcze większe możliwości przy rozgrywaniu akcji, dzięki ustalonej taktyce

W FIFA 19 masz do dyspozycji rozbudowane narzędzia taktyczne. Dzięki temu możesz przydzielać poszczególnym graczom strefy w których mają bronić dostępu do własnej bramki, a także ustalać np. szerokość rozgrywania podań. Jeśli chcesz kierować drużyną złożoną z największych gwiazd, np. Realem Madryt lub FC Barcelona, pobierz za darmo FIFA 19 PC Download i ustalaj taktykę zarówno w meczach ligowych, jak i rozgrywkach Ligii Mistrzów.

Ułatwienia, które sprawią, że gra będzie jeszcze lepsza

Kiedy twój gracz nie jest przy piłce, pojawia się kółko zaznaczające gracza, który będzie stosował pressing. Ułatwieniem w FIFA 19 ma być również markowanie ruchu przy przyjmowaniu piłki. Inaczej ponadto ustawiona została kamera przy rzutach wolnych, co także ma nieco ułatwiać zadanie. Poza ulepszeniem kontroli przyjmowania piłki wprowadzono zupełnie nowy system strzelania goli. Wymaga on wyczucia tempa i dwukrotnego naciśnięcia odpowiedniego przycisku. Zatem timing decyduje o celności wykonania strzału, co ma zbliżyć symulację do realiów boisk piłkarskich. Chcesz wypróbować swoją celność strzałów w symulacji piłki nożnej? Ściągnij FIFA 19 free Download i przekonaj się czy masz dobry timing. Sprawdź poprzednią odsłonę gry FIFA 18 Pobierz za darmo.

Poczuj klimat prawdziwego piłkarskiego spotkania

W FIFA 19 została wykorzystana technologia Real Players Motion, a także nowy silnik Frostbite. Wszystko to sprawia, że symulacja idealnie oddaje zarówno wygląd zewnętrzny, jak i ruchy zawodników, a detale są bardzo dobrze widoczne. Dzięki temu możesz rozgrywać mecze z prawdziwego zdarzenia i poznać realne możliwości poszczególnych graczy zaimplementowane w grze. Przekonasz się zatem jakie szczególne umiejętności ma Cristiano Ronaldo, a czym może zachwycić Lionel Messi. Przekonasz się jak wypadają poszczególni gracze w pojedynkach biegowych i jak dobrze realizują zaplanowaną taktykę.

Atmosferę meczu podgrzeje dodatkowo profesjonalny komentarz, a także atmosfera na piłkarskich trybunach. Cały stadion będzie oklaskiwał twoją drużynę bądź prowadzonego przez Ciebie piłkarza. W grze możesz również planować ścieżkę kariery i zmieniać kluby. To ekscytująca zabawa nie tylko dla fanów piłki nożnej. Ze względu na zaawansowaną grafikę i silnik fizyczny docenią ją również pozostali miłośnicy gier. Zatem skompletuj swoją drużynę i rozpocznij rozgrywki, a na koniec wznieś puchar do góry.

FIFA 19 Pobierz grę na PC

FIFA 19 download Pobierz Grę!

 • Pobierz FIFA 19 Crack Chomikuj
 • Free Download FIFA 19 Torrent Pebx
 • CODEX FIFA 19 Free Download
 • SKIDROW FIFA 19 Pobierz za darmo

crack cpy

Komentarze odwiedzających
 1. krychu

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.