FIFA 20 Download za darmo

FIFA 20 to kolejna odsłona popularnej serii gier piłkarskich wyprodukowanych przez EA Sports. Wydawcą się studio Electronic Arts Inc. Gra dostępna jest na takie platformy, jak PC, XONE, PS4, Switch. Kolejna część przyniesie nam wiele nowości, dzięki czemu rozgrywka stanie się jeszcze bardziej urozmaicona. Dostępny jest zarówno tryb single i multi player. Możemy więc zmierzyć się z sztuczną inteligencją lub innymi graczami.

FIFA 20 Download – Pełna Wersja PC

FIFA 20 pobierz za darmo Pobierz Grę!

Gra poza trybunami

Masz ochotę wziąć udział w walce o puchar mistrza? Pobierz FIFA 20 Download i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Warto wspomnieć, że twórcy zadbali o wysoki realizm rozgrywki. Dzięki temu emocje towarzyszące grze są jeszcze większe. Do dyspozycji mamy wiele trybów zabawy, co gwarantuje doskonałe urozmaicenie. Warto wspomnieć również o nowościach, które nie były dostępne w poprzednich odsłonach.

Jedną z nich jest tryb VOLTA Football, dzięki któremu akcja może toczyć się poza trybunami. Boiska mogą znajdować się w wielu różnych miejscach np. na dachach budynków, czy też w przejściach podziemnych. Istnieje możliwość rozgrywania takich meczów, jak 3v3 Rush, 4v4, 4v4 Rush, 5v5 i Professional Futsal. Niektóre z nich rozgrywają się bez bramkarza, inne zaś są bardziej profesjonalne.

Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy maksymalnie dopracowali mikro ruchy, które możemy obserwować na ekranie podczas rozgrywki. Jest to szczególnie zauważalne w dryblingu, ale nie tylko. Dzięki temu akcja przypomina rozgrywkę, która toczy się na prawdziwym boisku. Wprowadzono również nowy system rzutów karnych oraz wolnych. Będą one jeszcze prostsze w wykonaniu. Gracz może pochwalić się również wyższą precyzją.

FIFA 20 to również poprawiona technika jeden na jednego. Dzięki temu osiągnięcie zamierzonych celów stanie się prostsze. Plusem jest to, że nie musimy uczyć się gry od podstaw. Strzelenie do bramki będzie odbywać się w sposób intuicyjny. Nie musimy tracić czasu na złożone przygotowania i wyczuwanie zasad rozgrywki.

Rozwój sztucznej inteligencji

FIFA 20 kładzie duży nacisk na sztuczną inteligencję. To właśnie ona kieruje pozostałymi graczami w przypadku, gdy decydujemy się na mecz z komputerem. Darmowe gry mogą wciągnąć na wiele godzin. Twórcy dołożyli starań, aby umiejętności sterowanych przez sztuczną inteligencję piłkarzy znajdowały się na wysokim poziomie. Oznacza to, że rozgrywka będzie niosła za sobą jeszcze większą satysfakcję.

Mądrzejsi piłkarze sterowani przez komputer stanowią również ułatwienie. Bez trudu będziemy mogli porozumieć się z członkami naszej drużyny. Błyskawicznie ustalimy odpowiednią strategię, co jest podstawą do tego, aby osiągnąć wymarzone zwycięstwo. Nie musimy więc obawiać się, że błędy popełniane przez komputer pokrzyżują nam plany. Narzekało na to wielu graczy, którzy znali poprzednie odsłony.

W tej części gry FIFA 20 PC odbicia piłki mają być zgodne z prawami fizyki. Tutaj liczą się nawet najmniejsze detale. Koniec z niezrozumiałym toczeniem się piłki po boisku. Dzięki temu gra będzie jeszcze bardziej przypominać akcję, która toczy się na prawdziwej murawie. Poprawiono również celność piłki w momencie, gdy kieruje się ona do bramki.

Warto również wspomnieć o spowolnionych ruchach bramkarza. Jest to szczególnie ważne, gdy jest on przez nas sterowany. Łatwiej będzie nam odeprzeć atak zawodnika. Plusem jest również wysokojakościowa oprawa graficzna, która została dopracowana z troską o najmniejsze detale. Rozgrywka multi player może toczyć się zarówno na wspólnym ekranie, jak i poprzez internet.

FIFA 20 Pobierz grę za darmo

FIFA 20 download free Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD,
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
 

  • Pełna wersja FIFA 20 cracked
  • pebx FIFA 20 torrent
  • chomikuj FIFA 20 za darmo
  • codex FIFA 20 free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *