GreedFall Download

GreedFall to ciekawa gra RPG, wyróżniająca się sporą dawką akcji. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Spiders i współpracująca z nią firma Focus Home Interactive. I choć obydwie marki nie są jeszcze zbyt dobrze znane na rynku, to jednak wypuściły one kilka ciekawych produkcji, takich jak np. The Technomancer i Bound by Flame. Platformy: PC, PS4, XONE.

GreedFall Pobierz grę PC

GreedFall download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do realiów XVII wieku, na jedną z wielu nieodkrytych wtedy jeszcze wysp. Społeczność w której żyjemy, funkcjonuje w idealnej harmonii z otaczającą ją przyrodą, ale też z dobrze znanymi jej siłami magicznymi. Niestety, stan ten nie trwa wiecznie. Mamy XVII wiek a to oznacza, że zaawansowane, kolonialne potęgi również są chętne na zagrabienie naszych ziem. W dużym uproszczeniu będzie to oznaczać, że dotychczasowa harmonia ulegnie zachwianiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki wpływ zmiany te będą miały na życie lokalnych społeczności i całego świata, pobierz za darmo GreedFall Download i przekonaj się, że życie w harmonii i spokoju nigdy nie jest nikomu dane na zawsze.

Mechanika rozgrywki

Odgrywana przez gracza postać trafia w sam środek konfliktu pomiędzy przybyszami a rdzenną ludnością. Co ciekawe, pomimo wysokiego poziomu rozwoju ówczesnych potęg kolonialnych, w starciach będziemy się posługiwać przede wszystkim bronią białą. Owszem, pistolety i muszkiety również (od czasu do czasu) znajdą się w użyciu, aczkolwiek będą one miały raczej pomocniczy charakter.

Pod tym względem GreedFall przypomina inne produkcje studia Spiders, które również charakteryzowały się maksymalnym wykorzystaniem broni białej, kosztem jej nowocześniejszego odpowiednika a nawet magii. Ciekawą grą RPG Akcji jest The Surge 2 pobierz.

Rozgrywka ma w sobie sporo elementów craftingu, w dużej mierze opierając się na skradaniu i wykorzystywaniu specyfiki lokalnych map. Jednym słowem, jest to gra przeznaczona dla osób, które podczas walki preferują niestandardowe metody, wynikające raczej ze sprytu, niż z chęci poprowadzenia otwartego starcia. Jeśli i Ty lubisz takie gry, ściągnij GreedFall free Download. Możesz być pewien, że ta niezwykła, cyfrowa opowieść w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.

Interfejs gry

Interfejs gry charakteryzuje się bardzo dużą przejrzystością i dopracowaniem (zwłaszcza pod kątem funkcjonalnym i graficznym). Wszystkie przedstawione modele są przedstawione w sposób niezwykle dokładny, co jest zasługą bardzo wydajnego silnika graficznego. W GreedFall rozgrywka jest prowadzona na kilka sposobów. Część starć prowadzona jest z wykorzystaniem niestandardowych metod. Inne z kolei polegają na wyeliminowaniu wszystkich pojawiających się na mapie przeciwników. Jeśli i Ty preferujesz gry RPG w których dużo się dzieje, pobierz grę i przekonaj się, jak wszechstronnym dziełem mogą być gry RPG.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

GreedFall Download – Pełna Wersja

GreedFall pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Wkrótce

  • Free Download GreedFall Crack Pebx
  • Pobierz GreedFall Torrent Chomikuj
  • SKIDROW GreedFall free Download
  • Gra GreedFall pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *