Insurgency: Sandstorm Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

New World Interactive


Wydawca:
 

Focus Home Interactive


Data premiery:
 

12 grudzień 2018


Tryb gry:
 

multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:
 

max 32

Gatunek:  Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, sieciowe, kooperacja, strzelanki

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Chiński uproszczony, Rosyjski, Hiszpański latynoamerykański, Hiszpański, Chiński tradycyjny, Koreański, Duński, Fiński, Węgierski, Japoński, Norweski, Holenderski, Portugalski, Portugalski brazylijski, Szwedzki, Czeski, Tajski, Turecki

Pełna Wersja + Crack

Insurgency: Sandstorm + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 6599 razy

Waga: 25.26 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Insurgency: Sandstorm:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4440 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 980 / Radeon R9 390X
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Insurgency: Sandstorm to kolejna gra, która przenosi nas do nasiąkniętego konfliktami społecznymi Bliskiego Wschodu. Jest to typowa strzelanka pierwszoosobowa, w której możemy skupić się zarówno na typowych misjach kooperacyjnych, jak również na zadaniach PvP. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio New World Interactive, a jej wydawcą jest Focus Home Interactive. Data premiery to 12 grudzień 2018 na komputery osobiste Windows PC.

Insurgency: Sandstorm Pobierz grę PC

Insurgency: Sandstorm download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła Insurgency: Sandstorm rozgrywa się na obszarze Bliskiego Wschodu, który jest areną fikcyjnego konfliktu zbrojnego. Zadaniem gracza jest aktywne uczestniczenie w tym konflikcie, oczywiście w perspektywie pierwszej osoby (FPS). Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego zespołu, pobierz za darmo Insurgency: Sandstorm PC Download.

Mechanika gry

W Insurgency: Sandstorm rozgrywka opiera się na trybie multi, w którym maksymalnie mogą brać udział aż 32 osoby. Starcia są prowadzone na zróżnicowanych mapach, co przedkłada się na urozmaicenie działań od strony taktycznej. Kluczem do zwycięstwa na poszczególnych planszach jest współpraca i umiejętność działania w grupie. Nie bez znaczenia są również opisywane wcześniej właściwości terenu, na którym przyjdzie nam walczyć.

Podczas walki będziemy mogli skorzystać z szerokiego wachlarza broni palnej o zróżnicowanym kalibrze i sile oddziaływania na otoczenie. Oprócz typowej broni, gracz będzie mógł również użyć klasycznych zasłon dymnych (najczęściej w postaci granatów) i wykorzystywać potencjał wsparcia lotniczego. Całość posiadanych środków może ulec stopniowemu ulepszaniu i ciągłej modyfikacji, dzięki czemu z biegiem czasu jej dokładność i siła rażenia będą wzrastać.

To jednak nie wszystko. Postacie biorące udział w walce będą również modyfikowane pod kątem umundurowania. Dzięki temu, możliwe będzie stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej postaci, która będzie wyróżniać się na polu walki (ewentualnie dostosowywać się do jego charakterystyki). Dlatego, jeśli lubisz strzelanki, w których każda Twoja decyzja może mieć wpływ na ostateczny przebieg starcia, ściągnij Insurgency: Sandstorm free Download i ciesz się najwyższym poziomem rozrywki. Polecamy również grę FPS Grand Theft Auto V Pobierz.

Tryby gry

Insurgency: Sandstorm to nie tylko zwykła strzelanka. To gra, która oferuje szereg różnych trybów rozgrywki, z których każdy ma coś ciekawego do zaoferowania.

Pierwszym z nich jest PvP, w którym naprzeciwko siebie stają dwie szesnastoosobowe drużyny. Rozgrywki te dzielą się na tryb Push i Firefight (piesze starcia są toczone w ciasnych lokalizacjach) a także na tryb Capture the Base, który w dużym uproszczeniu polega na przejęciu bazy nieprzyjaciela, z wykorzystaniem różnych pojazdów bojowych i samolotów bojowych.

Z kolei w trybie kooperacyjnym, naprzeciwko siebie stają dwie tym razem ośmioosobowe drużyny. Warianty wykorzystujące tą formę zabawy to Operation (dodany stosunkowo niedawno) a także Outpost i Checkpoint.

Kwestie techniczne

Gra charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem przedstawionych tekstur, co niewątpliwie jest zasługą zastosowanego silnika Unreal Engine 4. W ramach prowadzenia rozgrywki, gracz może też transmitować w sieci przebieg poszczególnych starć a także oglądać ewentualne powtórki.

Insurgency: Sandstorm Download – Pełna Wersja

Insurgency: Sandstorm pobierz grę Pobierz Grę!

 • Pobierz Insurgency: Sandstorm Torrent Chomikuj
 • Free Download Insurgency Crack Pebx
 • Gra Insurgency: Sandstorm do pobrania PC
 • SKIDROW Insurgency Free Download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *