Kingdoms of Amalur Re-Reckoning Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Kaiko


Wydawca:

THQ Nordic / Nordic Games


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

8 wrzesień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji, Find Your Next Game

Języki: Polski (Spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning FATE Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 11744 razy

Waga: 29.51GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 2.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning to nic innego jak tzw. remaster gry typu RPG o tym samym tytule, który ujrzał światło dzienne w 2012 roku. Czy warto zatem sięgnąć źródeł? A może lepiej dać szansę odświeżonej wersji? Data premiery 8 wrzesień 2020. Ocena użytkowników: 6,2.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning Pobierz za darmo

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning Download Pobierz Grę!

Najważniejsze informacje

Tak jak wspomniałem powyżej Kingdoms of Amalur Re-Reckoning to wersja odświeżona RPG’a, który w 2012 roku zebrał świetne recenzje. Oryginał opracowany był za pośrednictwem koncernu Electronic Arts, natomiast jego odświeżona wersja została opracowana przez małe studio Kaiko Games. Warto przypomnieć, że studio miało swój wkład podczas tworzenia takich tytułów jak Darksiders czy też Legend of Kay. Gra gatunku Hack and slash jest dostępna jedynie w trybie single player zarówno na PC jak i na konsole Xbox czy Playstation.

Pobierz Kingdoms of Amalur Re-Reckoning i poznaj fabułę

Wszystkie zdarzenia dzieją się w krainie fantasy zwanej Amalur, która z pewnością znana jest wielbicielom pisarza R.A. Salvatore’a. To właśnie on wykreował cały ten świat, jak również słynnego elfa Drizzta Do’Urdena. Kliknij Download i bądź na bieżąco z nowościami gry.

Kingdoms of Amalur została przez pisarza podzielona na kilka regionów. W każdym z nich gracz ma do czynienia zarówno z istotami nieśmiertelnymi zwanymi Fae, jak i ze zwykłymi śmiertelnikami. Fae i śmiertelnicy muszą ze sobą egzystować. W pewnym momencie dochodzi jednak do wojny pomiędzy przedstawicielami jednej z frakcji Fae, a śmiertelnikami i o ile Ci pierwsi po jakimś czasie od śmierci wracają do życia, o tyle Ci drudzy są sukcesywnie wybijani przez kolejne potyczki.

Główna postać gry Kingdoms of Amalur Re-Reckoning jest ciekawym, pozytywnym efektem eksperymentów, które mają na celu wyrównanie szans pomiędzy obiema stronami toczącymi wojnę. Akcja gry rozpoczyna się w momencie śmierci głównego bohatera, który zostaje następnie wskrzeszony za pomocą Studni Dusz. Od tego momentu gracz musi podejmować różne ważne decyzje kierując swoją postacią nie znając jej przyszłości oraz wpływając na los postaci pobocznych. Wątek fabularny jest naprawdę ciekawy i wciągający, ale na uwagę zasługują również interesujące zadania poboczne.

Mechanika gry Kingdoms of Amalur Re-Reckoning

Główny nacisk w grze Kingdoms of Amalur Re-Reckoning studia Kaiko został położony na walkę, która jest bardzo dynamiczna. O jej wyniku decydują nie tylko kwestie odpowiedniego rozwoju bohatera, ale również zręczność gracza. Od samego początku należy odpowiednio budować postać wybierając jedną z czterech dostępnych ras oraz z biegiem rozgrywki rozwijać umiejętności wojownika, maga lub złodziejaszka. Poszczególne umiejętności mogą się niekiedy bardzo przydać. W przypadku zadań pobocznych, gdzie za wykonanie jakieś zlecenia gracz zyskuje kolejne punkty doświadczenia.

Mogłoby się wydawać, że Kingdoms of Amalur Re-Reckoning jest niezwykle rozbudowaną i obszerną grą fabularną, jednak w rzeczywistości opowieść ma głównie charakter liniowy. Co prawda świat Amalur jest naprawdę obszerny i ciekawy. A przemierzanie mapy jest dość czasochłonne, to w rezultacie gracz nie ma tutaj nieograniczonych możliwości. Trzeba jednak przyznać, że fabuła jest niezwykle wciągająca, a uniwersum fantasty jest naprawdę fantastycznie przedstawione. Z świata fantasy do średniowiecza sprawdź grę RPG Medieval Dynasty do pobrania.

Podsumowanie gry

Podsumowując, darmowa gra Kingdoms of Amalur Re-Reckoning to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli magii, czarów oraz pisarza R.A. Salvatore’a. Stworzony przez niego świat został doskonale odwzorowany, a akcja jest dość wartka i wciągająca. Bezsprzecznie jest to idealna pozycja dla każdego, kto świetnie się czuje w grach typu RPG oraz świetnie się bawi podczas budowania postaci i rozwijania jej umiejętności. Na pewno gra warta polecenia z uwagi na interesującą fabułę, zaskakujące wątki poboczne oraz możliwość eksploracji pięknej krainy fantasy. Proponowana gra zawiera wszystkie dodatki.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning Download Pełna Wersja PC

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning pobierz za darmo Zainstaluj Grę!

 • Torrent Kingdoms of Amalur Re-Reckoning do pobrania
 • Crack Kingdoms of Amalur Re-Reckoning free Download link exe
 • Pełna wersja Kingdoms of Amalur za darmo
 • darmowe gry Kingdoms of Amalur Reckoning Pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.