Need for Speed Carbon Download

Need for Speed Carbon jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii zręcznościowych wyścigówek. Gracz ponownie ma okazję wzięcia udziału w różnorodnych pojedynkach na szosie, między innymi niezwykle ekscytujących wyścigach jeden na jednego. Podczas zabawy zasiąść można za kierownicą ponad setki licencjonowanych samochodów znanych marek.

Need for Speed Carbon Download PC – NFS do pobrania

Need for Speed Carbon pobierz Ściągnij Grę!

Rozgrywka w grze Need For Speed Carbon

Głównym elementem gry jest niezwykle rozbudowany tryb kariery. Gracz wciela się w tego samego kierowcę, którego poczynaniami sterować mógł w innej odsłonie serii, a mianowicie NFS: Most Wanted. Bohater wraca do rodzinnego miasta Palmont, w którym pełną kontrolę nad organizowaniem nielegalnych miejskich wyścigów sprawują wrogie gangi. Celem gry jest przede wszystkim wygrywanie kolejnych wyścigów, co pozwoli na odbijanie określonych sektorów miasta. Jeżeli chcesz wziąć udział w niesamowicie intensywnych zawodach, pobierz Need for Speed Carbon Download i siądź za kierownicą. Postępy gracza obrazowane są przy pomocy przerywnikowych scenek fabularnych, w których udział wzięli prawdziwi aktorzy.

Mechanika w grze Need for Speed Carbon

Okolica, na której obszarze rozgrywa się akcja gry, jest jeszcze większa niż w poprzedniej odsłonie cyklu. Po mieście można się dowolnie przemieszczać, a przejęcie kontroli nad którymkolwiek sektorem możliwe jest dopiero wówczas, gdy pokonana zostanie wroga drużyna. Jeżeli chcesz tego dokonać, pełna wersja Need for Speed Carbon pobierz i stwórz własną grupę. Można do niej zaprosić nie tylko kierowców, ale również mechaników i inżynierów. Wszystkie zatrudniane w ten sposób osoby posiadają różne, ściśle określone umiejętności, z których korzystać można w trakcie wyścigów. W ten sposób możliwe jest np. blokowanie przeciwników okupujących dany sektor, których pokonanie pozwala uzyskać dostęp do głównego wyścigu. Rozgrywają się one w kanionach, gdzie pojawia się jeden z czołowych zawodników drużyny przeciwnej. W pierwszym etapie gracz podąża za autem przeciwnika, a w zależności od odległości między wozami naliczane są punkty. Drugi wyścig polega na konieczności utrzymania prowadzenia nad rywalem, który stara się odebrać punkty przydzielone na starcie.

Pojazdy dostępne w grze Need for Speed Carbon

Na graczy czeka ok. 60 różnych pojazdów, które podzielone zostały na trzy klasy o innych właściwościach. Samochody z grupy Muscle najlepiej sprawdzają się w wyścigach, które prowadzone są na prostych drogach. Klasa Turner to pojazdy o dużej przydatności na krętych i szczególnie wymagających odcinkach, podobnie jak specyficzne auta Exotic. Jeżeli chcesz sprawdzić niezwykle bogatą kolekcję samochodów, pobierz Need for Speed Carbon download Skidrow i wybierz najbardziej odpowiadającą klasę pojazdów. Wszystkie zakupione wehikuły poddane mogą być modyfikacjom dodatkowym, takim jak tuning mechaniczny oraz zmiany wizualne. Niezwykle interesującym dodatkiem jest również specjalnie przygotowany przez producentów moduł o nazwie Autosculpt. Pozwala on graczowi na samodzielne wymodelowanie nadwozia dla własnego pojazdu. Samochody mogą brać udział w wyścigach o bardzo dużym zróżnicowaniu. Znajduje się wśród nich również drifting, nieobecny w grze Need for Speed: Most Wanted.

NFS Carbon Pobierz pełna wersja – zainstaluj na PC

NFS Carbon Download

Need for Speed Carbon download Pobierz Grę!

  • Steam Download Need for Speed Carbon Crack Exsite
  • Pełna wersja NFSCarbon Torrent Chomikuj
  • Pebx Need for Speed Carbon do pobrania PC
  • Codex NFS Carbon Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *