Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

PopCap Games


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:
 

Electronic Arts Polska


Data premiery:
 

23 lutego 2016


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Akcji, TPP, TPS, kooperacja, strzelanki, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9842 razy

Waga: 13.83 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-650 3.2GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 640
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 6600 3.9 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Twórcy gier komputerowych niejednokrotnie udowadniali już, że potrafią tworzyć naprawdę niezwykłe – i nierzadko bardzo zabawne – pomysły na historie przedstawione w ich produkcjach. Jest to oczywiście świetna wiadomość dla wszystkich graczy, bowiem dzięki temu na rynku możemy znaleźć całe mnóstwo interesujących propozycji, z którymi naprawdę miło spędzimy swój czas. Jednym z najważniejszych trendów ostatnich lat są zombie. Nieumarłe, zazwyczaj bezmyślne potwory budzą u ludzi pewną trudną do wyjaśnienia fascynację. W większości przypadków są one przedstawiane raczej w poważny sposób, zaś wizja świata po opanowaniu go przez te potwory jest bardzo mroczna. Nie zawsze musi tak być. Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 to tytuł który udowadnia, że do tematu zombie można podchodzić również z dużym humorem. Jeśli ktoś chce zatem na chwilę uciec od apokaliptycznej wizji zagłady ludzkości, to zdecydowanie powinien znaleźć w internecie stronę oferującą Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download – na pewno będzie się dzięki temu świetnie bawił!

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Pobierz Ściągnij Grę!

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 jest drugą odsłoną serii opowiadającej o wojnie pomiędzy zombie a… roślinami. Podobnie jak pierwszą część, grę przygotowało studio PopCap, które w ciągu ostatnich lat zdobyło spore uznanie wśród graczy dzięki swoim niebanalnym, często dość zabawnym produkcjom. W każdym przypadku są one jednak przygotowane na bardzo wysokim poziomie, zaś Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 nie jest tu żadnym wyjątkiem. Odszukując w internecie stronę oferującą Plants vs. Zombies GW 2 download będziemy zatem mogli zapewnić sobie mnóstwo doskonałej zabawy. Innymi produkcjami tego studia to Battlefield 4 lub Star Wars: Battlefront.

Pod względem fabuły Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 stanowi bezpośrednie rozwinięcie pierwszej części. Również i tutaj przedstawiona została wojna pomiędzy roślinami a okrutnymi zombie, które próbują podbić ich świat. Na początku gry dowiadujemy się, że zombie opanowały miasto Suburbia, zmieniając jego nazwę na Zomburbia. Głównym zadaniem gracza jest oczywiście zbrojne odbicie zajętego miasta.

Mechanika gry została tutaj przygotowana w taki sposób, że niesie ze sobą czystą zabawę. Gracze mogą oczekiwać przede wszystkim wartkiej akcji – jest to nade wszystko strzelanka z elementami gier zręcznościowych. W grze dostępny jest tryb dla jednego gracza, w którym można wykonywać poszczególne zadania i popychać do przodu całą fabułę. Niemniej jednak prawdziwą esencję tego tytułu stanowi tryb multiplayer, który oddaje nam znacznie więcej możliwości. Gracze mogą bawić się w najróżniejszych trybach, zaś w jednej rozgrywce może brać udział nawet do 24 osób. Wcielamy się tutaj zarówno w rośliny broniące swojego świata jak i w zombie, które próbują go podbić. Na uwagę zasługuje bardzo bogaty wybór grywalnych postaci. Gracze mają do dyspozycji ponad setkę bohaterów, z których każdy posiada własny, unikalny charakter i wymaga nieco odmiennego podejścia do gry. Pojawiają się liczne postaci znane ze wcześniejszej części, ale nie brakuje także zupełnie nowych.

Jak najbardziej warto znaleźć w sieci stronę oferującą Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download, bowiem gra ta jest tak niezwykła, że będzie rewelacyjną propozycją dosłownie dla każdego. Grafika prezentuje się tu bardzo ciekawie – jej wyjątkowy, bajkowy klimat na pewno zapadnie długo w pamięć. Bardzo szerokie możliwości w trybie multiplayer sprawiają, że to właśnie zabawa przez internet z innymi ludźmi jest esencją tego tytułu. Dodatkowo sam klimat gry, pełen humoru i niebanalnego podejścia do wielu kwestii sprawia, że jest ona naprawdę wyjątkowa.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Pobierz PC

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Torrent
 • Pobierz Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Chomikuj
 • Exsite Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Download PC
 • Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Pobierz za darmo
 • Pebx Plants vs. Zombies GW 2 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *