Pro Cycling Manager 2017 Download

Pro Cycling Manager 2017 to kultowa gra dla wszystkich fanów kolarstwa. Studio Cyanide dołożyło wszystkich starań, aby kolejny raz nie zawieść zagorzałych fanatyków tego pięknego sportu.

Pro Cycling Manager 2017 Download Pełna Wersja PC

Pro Cycling Manager 2017 pobierz

Pobierz za Darmo!

Jesteś jednym z nich? Koniecznie pobierz Pro Cycling Manager 2017 Download i nie rozstawaj się z rowerem nawet przed komputerem! Pomimo ogromnych wyników sprzedaży twórcy nie osiedli na laurach. Z roku na rok wraz z kolejną edycją, ulepszane są kolejne aspekty. W tym roku zwrócono większą uwagę na fizykę i sztuczną inteligencję. Dodano również poszerzone opcje tworzenia i zarządzania zespołami kolarskimi. Nie odczuwamy za to kolosalnych różnic w ogólnej mechanice – obserwujemy tam jedynie kosmetyczne zmiany. Stajemy się niemal profesjonalnymi menadżerami drużyn kolarskich. Masz w sobie głód zwycięstwa? Chcesz zasmakować nowej przygody i wcielić się w swoich idoli? Pobierz zatem Pro Cycling Manager 2017 Download i daj z siebie wszystko na wymagających trasach, pokonaj wszystkich oponentów i stań się najlepszym zarządcą drużyny na świecie. Wprowadź swój niepowtarzalny charakter prowadzenia zawodników i pozwól sobie na chwilę zapomnienia o szarej rzeczywistości.

Ta gra naprawdę wciąga, a my wciąż pozostajemy oszołomieni niesamowitą grafiką i całą oprawą zawodów. Mamy bogaty wybór konkursów, bo czeka na nas aż 200 wyścigów. W tym te najsłynniejsze, które znane są już na całej kuli ziemskiej – La Vuelta i Tour de France. Wyścigi podzielone są na niemal 500 różnorodnych etapów. Znajdziemy zarówno odcinki wymagające i trudne, jak i te dla amatorów. Rywalizację podsyca dodatkowo fakt mierzenia się z światowej klasy zespołami. Jako menadżerowie skupiamy się przede wszystkim na zatrudnianiu wykwalifikowanego personelu, który będzie czuwał nad naszymi zawodnikami. Sztab szkoleniowy musi spełniać nasze oczekiwania i działać zgodnie z naszymi wytycznymi. Najważniejsi są jednak kolarze, którzy poprowadzą naszą ekipę do upragnionego zwycięstwa. Musimy „wyłowić” tych najlepszych i najzdolniejszych. Będzie tu niezbędny nasz spryt i ręka do negocjacji.

Pozyskując zawodnika trzeba sporządzić kontrakt i uwzględnić kwestie finansowe. Powinniśmy działać profesjonalnie i zabezpieczać finanse klubu. Pozyskiwanie sponsorów także odgrywa ogromną rolę. To dzięki nim mamy szansę na rozwój i triumfy. Indywidualnie dobrane intensywne treningi wydadzą owoce podczas każdych zawodów. Gracze muszą opracować oryginalną taktykę wyścigu i zrobić wszystko, aby zdobyć laur zwycięstwa. Jesteś świetnym teoretykiem, a spryt to Twoje drugie imię? Pobierz szybko Pro Cycling Manager 2017 Download i pokaż kto jest najlepszy! W tej edycji możemy również zarządzać zespołem jadącym w jednej linii, by „chronić” kluczowych zawodników i oszczędzać ich na najważniejsze fragmenty trasy. Usprawnione obliczenia dotyczące podjazdów i zjazdów odzwierciedlają faktyczny wysiłek kolarzy.

Gracze mają wielkie pole do popisu, ponieważ mogą tworzyć własne turnieje, rozmawiać przy pomocy chatu z innymi użytkownikami i porównywać osiągnięcia. Sprawdź sam i stań się posiadaczem najlepszej gry na rynku!

Pro Cycling Manager 2017 Pobierz grę na PC

Pro Cycling Manager 2017 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Pro Cycling Manager 2017 Crack Chomikuj
  • Free Download Pro Cycling Manager 2017 Torrent
  • Pebx Pro Cycling Manager 2017 Pobierz za darmo
  • Skidrow Pro Cycling Manager 2017 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *