SnowRunner: A MudRunner Game Pobierz

Snow Runner / SnowRunner: A MudRunner Game / MudRunner 2

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Saber Interactive


Wydawca:
 

Focus Home Interactive


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

28 kwiecień 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Symulacje, samochodowe, off-road, ciężarówki, transport, kooperacja, Epic Store exclusive

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Czech, Portuguese-Brazil, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

SnowRunner Premium Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 15477 razy

Waga: 13.07GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe SnowRunner:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4130 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200U 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz SnowRunner: A MudRunner Game to druga odsłona popularnej gry symulacyjnej. Jest to prawdziwa gratka dla fanów pojazdów terenowych. W opisywanej produkcji możemy wziąć udział w niejednym rajdzie off-road. Oznacza to, że ciężkie, potężne sprzęty staną się naszą codziennością. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, czy też Xbox ONE. Data premiery recenzowanej gry: 2020. Producentem jest studio Saber Interactive, a wydawcą Focus Home Interactive.

MudRunner 2 Download

SnowRunner: A MudRunner Game PC
Zainstaluj Grę!

Szeroki wybór pojazdów

Poszukujesz ciekawego symulatora samochodowego? Pobierz SnowRunner: A MudRunner Game Download i wybierz odpowiedni pojazd. Należy podkreślić, że flota dostępnych samochodów jest wyjątkowo rozbudowana. Twórcy zadbali o to, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Znajdziemy tutaj kultowych producentów, którzy występują również w realnym życiu.

Oczywiście w opisywanej grze możemy siąść za sterami ne tylko pojazdów terenowych. Duży zainteresowaniem cieszą się ciężarówki, które występują w wielu rozmaitych wariantach. Spotkamy auta takich producentów, jak Navistar, czy też Pacific. Wielkim atutem jest to, że samochody zostały zaprojektowane z troską o szczegóły. Producenci recenzowanej gry przypominają, że jest to kontynuacja gry Spintires: MudRunner z 2017 roku.

Niemal każdy model posiada zupełnie inne parametry. Gry darmowe na PS4, PC oraz XONE zapewniają wysoki realizm rozgrywki. Wiadomym jest, że duże samochody ciężarowe wymagają nieco większych umiejętności za kierownicą. Musimy wykazać się zręcznością, gdyż na naszej drodze stanie wiele rozmaitych przeszkód. Nie wszystkie z nich da się przewidzieć, dzięki czemu jazda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Otwarty świat w SnowRunner: A MudRunner Game

Naszym głównym zadaniem jest przemierzanie różnorodnych lokacji, które posiadają otwartą strukturę. Warto dodać, że twórcy wprowadzili tutaj liczne zmiany. Przede wszystkim powiększono obszary, po których się poruszamy. Nawigacja odbywa się za pomocą mapy. Możemy także korzystać z kompasu, dzięki któremu ustalimy właściwy kierunek.

Podróż pomiędzy lokacjami na swój cel. Zazwyczaj musimy dostarczyć określone ładunki, za co otrzymamy stosowane wynagrodzenie. Należy jednak pamiętać o ich kompleksowym zabezpieczeniu. Nie mogą one ulec zniszczeniu podczas transportu. Głównie będziemy przewozić surowce, jednak wszystko zależy od tego, jakie zlecenia otrzymamy.

Zróżnicowane warunki

Nowością w SnowRunner: A MudRunner Game jest również wpływ czynników otoczenia na stan pojazdu, czy też komfort jazdy. Musimy liczyć się z koniecznością przemieszczania po rozmaitych terenach. Czeka tu na nas np. piach, błoto, woda, a także nierówności podłoża. W grze pojawia się również śnieg oraz lód. Zmienne warunki stanowią dla nas spore utrudnienie. Nie zapominajmy, że wpływają one na zachowanie pojazdu podczas jazdy. Możemy np. wpaść w poślizg, czy też zderzyć się z przeszkodą lub innym samochodem.

Dostępne auta mogą być modyfikowane, dzięki czemu skutecznie dopasujemy je do indywidualnych potrzeb. W przypadku jakichkolwiek trudności na drodze możemy wezwać pomoc. Przydatnym sprzętem z pewnością jest wyciągarka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wezwać śmigłowiec, który zjawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

SnowRunner: A MudRunner Game Pobierz gre

MudRunner 2 gra PC
Pobierz Grę!

 • Gra MudRunner 2 Download pełna wersja torrent pebx
 • Free Download MudRunner 2 crack chomikuj
 • Za darmo MudRunner 2 Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *