Steep: Road to the Olympics Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Data premiery:
 

5 grudnia 2017


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Sportowe, snowboard, sporty zimowe, sandbox, sporty ekstremalne

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, japoński, holenderski, portugalski brazylijski, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6015 razy

Waga: 23.31GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Steep: Road to the Olympics :

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770K 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Steep: Road to the Olympics to pierwszy wypuszczony dodatek do gry Steep, czyli symulatora ekstremalnych sportów zimowych. Podstawowa edycja gry wydana została przez firmę Ubisoft w 2016 roku. Rozszerzenie powstało z okazji XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczangu, przy ścisłej współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim. Gra wydana została między innymi na platformę PC Windows. Data premiery gry to 5 grudzień 2017.

Steep: Road to the Olympics Download Codex

Steep: Road to the Olympics pobierz gre Ściągnij Grę!

Tytuł pozwala graczowi na swobodny udział w różnego rodzaju dyscyplinach olimpijskich. Wraz z innymi zawodnikami, własne umiejętności sprawdzić można w wielu konkurencjach. Dostępne jest chociażby narciarstwo alpejskie, slalom gigant, slalom gigant, gigant równoległy, halfpipe, slopestyle, snowboard cross, skicross czy tez big air. Jeżeli zawsze marzyłeś o udziale w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, pobierz za darmo Steep: Road to the Olympics PC Download i spróbuj się we wszystkich wymagających konkurencjach.

Rozgrywka

W ramach dodatku Road to the Olympics, gracz zyskuje dostęp do zupełnie nowej zawartości. Są to przede wszystkim nieobecne wcześniej tereny Korei Południowej i Japonii. Jeżeli również chcesz je wypróbować, ściągnij Steep: Road to the Olympics free Download i przeżyj prawdziwie sportowe emocje. Rozgrywka opiera się jednak na takich samych założeniach, co podstawowy tytuł. Podczas przemierzania zasypanych śniegiem stoków, gracz zyskuje możliwość napotkania zawodników kontrolowanych przez pozostałych graczy. Część z nich oferuje własne wyzwania.

Mechanika

Podobnie jak w przypadku podstawowego tytułu, mechanika dodatku ponownie wymaga od gracza udziału w wyzwaniach pozwalających na zajęcie określonych miejsc w rankingach. Aby zająć wysokie pozycje we wszystkich konkurencjach, pobierz grę Steep Download i zdobądź złoty medal. Gracz ma również możliwość wykonywania różnego rodzaju zadań, które rozrzucone są po całym dostępnym świecie gry. Tytuł ponownie pozwala graczom na łączenie się w grupy, dzięki czemu możliwe jest wspólne zwiedzanie lokacji gry. Deweloperzy przygotowali szereg atrakcji, pośród których nie brakuje zupełnie nowych wyzwań sportowych. Sprawdź także podstawową wersję gry Steep do pobrania.

Strona techniczna

Gra Steep: Road to the Olympics wydana między innymi na platformę PC Windows działa jako dodatek niesamodzielny. W związku z tym do jej uruchomienia niezbędne jest posiadanie podstawowej wersji tytułu. Jeżeli chcesz wziąć udział w zimowej olimpiadzie, pobierz grę w pełnej wersji i sprawdź atrakcje przygotowane przez deweloperów.  Przy produkcji dodatku wykorzystana została dokładnie ta sama technologia co w przypadku pierwowzoru, dzięki czemu instalacja DLC w żadne sposób nie wpływa na jakość oprawy graficznej.

DLC Steep: Road to the Olympics Pobierz reloaded

Steep: Road to the Olympics download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/ AMD FX 4100 3.6 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Pobierz Steep: Road to the Olympics Torrent Chomikuj
 • Free Download Steep: Road to the Olympics Crack Pebx
 • Skidrow Steep: Road to the Olympics Pobierz za darmo
 • Reloaded Steep: Road to the Olympics Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *