Steep: Road to the Olympics Download

Steep: Road to the Olympics to pierwszy wypuszczony dodatek do gry Steep, czyli symulatora ekstremalnych sportów zimowych. Podstawowa edycja gry wydana została przez firmę Ubisoft w 2016 roku. Rozszerzenie powstało z okazji XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczangu, przy ścisłej współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim. Gra wydana została między innymi na platformę PC Windows.

Steep: Road to the Olympics Download Codex

Steep: Road to the Olympics crack

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Steep: Road to the Olympics

Tytuł pozwala graczowi na swobodny udział w różnego rodzaju dyscyplinach olimpijskich. Wraz z innymi zawodnikami, własne umiejętności sprawdzić można w wielu konkurencjach. Dostępne jest chociażby narciarstwo alpejskie, slalom gigant, slalom gigant, gigant równoległy, halfpipe, slopestyle, snowboard cross, skicross czy tez big air. Jeżeli zawsze marzyłeś o udziale w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, pobierz Steep: Road to the Olympics Download i spróbuj się we wszystkich wymagających konkurencjach.

Rozgrywka w grze Steep: Road to the Olympics

W ramach dodatku Steep: Road to the Olympics, gracz zyskuje dostęp do zupełnie nowej zawartości. Są to przede wszystkim nieobecne wcześniej tereny Korei Południowej i Japonii. Jeżeli również chcesz je wypróbować, pobierz Steep: Road to the Olympics Download i przeżyj prawdziwie sportowe emocje. Rozgrywka opiera się jednak na takich samych założeniach, co podstawowy tytuł. Podczas przemierzania zasypanych śniegiem stoków, gracz zyskuje możliwość napotkania zawodników kontrolowanych przez pozostałych graczy. Część z nich oferuje własne wyzwania. Aby wziąć w nich udział, pobierz Steep: Road to the Olympics Download i poznaj smak olimpijskiej rywalizacji.

Mechanika w grze Steep: Road to the Olympics

Podobnie jak w przypadku podstawowego tytułu, mechanika dodatku ponownie wymaga od gracza udziału w wyzwaniach pozwalających na zajęcie określonych miejsc w rankingach. Aby zająć wysokie pozycje we wszystkich konkurencjach, pobierz Steep: Road to the Olympics Download i zdobądź złoty medal. Gracz ma również możliwość wykonywania różnego rodzaju zadań, które rozrzucone są po całym dostępnym świecie gry. Tytuł ponownie pozwala graczom na łączenie się w grupy, dzięki czemu możliwe jest wspólne zwiedzanie lokacji gry. Jeżeli również chcesz wziąć udział we wspólnych zmaganiach, pobierz Steep: Road to the Olympics Download i zaproś do zabawy przyjaciół. Deweloperzy przygotowali szereg atrakcji, pośród których nie brakuje zupełnie nowych wyzwań sportowych.

Strona techniczna gry Steep: Road to the Olympics

Gra Steep: Road to the Olympics wydana między innymi na platformę PC Windows działa jako dodatek niesamodzielny. W związku z tym do jej uruchomienia niezbędne jest posiadanie podstawowej wersji tytułu. Jeżeli chcesz wziąć udział w zimowej olimpiadzie, pobierz Steep: Road to the Olympics i sprawdź atrakcje przygotowane przez deweloperów.  Przy produkcji dodatku wykorzystana została dokładnie ta sama technologia co w przypadku pierwowzoru, dzięki czemu instalacja DLC w żadne sposób nie wpływa na jakość oprawy graficznej.

DLC Steep: Road to the Olympics Pobierz reloaded

Steep: Road to the Olympics crack

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Steep: Road to the Olympics Torrent Chomikuj
  • Free Download Steep: Road to the Olympics Crack Pebx
  • Skidrow Steep: Road to the Olympics Pobierz za darmo
  • Reloaded Steep: Road to the Olympics Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *