The Sims 3 Download

Platformy: PC, PS3, X360, Nintendo Wii
Producent:

EA Maxis / Maxis Software


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

2 czerwca 2009


Tryb gry:

single player


Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, sandbox, symulator życia, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski, angielski, czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, koreański, norweski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21036 razy

Waga: 6.57GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe The Sims 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Pentium 4 2.0GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: 128 MB GeForce 6200
 • Miejsce na dysku: 7.5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 256 MB GeForce 7600 GT
 • Miejsce na dysku: 7.5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32-bit

The Sims 3 to kolejna część serii, która zapoczątkowana została w roku 2000, a więc już 15 lat temu, zyskując przez ten czas niemałe grono wiernych fanów i fanek. Tak jak poprzednie części gry i ta została wyprodukowana przez studio Maxis. W grze kierujemy życiem wirtualnych postaci od ich narodzin, aż do śmierci. Możliwości pokierowania postacią, jest wręcz nieskończenie wiele, co bez wątpienia jest bardzo wielką zaletą gier tej serii. Download The Sims 3 Pobierz i twórz swój wirtualny świat na swoich warunkach!

The Sims 3 Download – Pełna Wersja

The Sims 3 Pobierz Ściągnij Grę!

W grze – tak ja w życiu – istotne stają się kluczowe wydarzenia z życia bohatera. Pierwszy pocałunek, praca, emerytura, czy małżeństwo to tylko przykłady wydarzeń, które mają w grze duże znaczenie. W najnowszej wersji Sims, twórcy gry udoskonalili między innymi wybór postaci. Spośród 150 cech charakteru, wybiera się tylko pięć. Wybór ten ma olbrzymie znaczenie, wpływa bowiem na dalszą część naszej gry. Dla przykładu, postać, której cechą charakteru będzie mądrość, będzie szybciej i o wiele łatwiej się uczyć, łatwiej zdawać egzaminy, czy też szybciej awansować w pracy.

Swego rodzaju ciekawostką wprowadzoną w tej grze, jest humor postaci, którą gramy. Może być on dobry lub zły a na jego zmianę mogą wpłynąć pozytywne i negatywne wydarzenia z naszego wirtualnego życia. Na humor postaci możemy wpływać poprzez codzienne wydarzenia, jednak nie do końca mamy na niego wpływ. Szczególnie trudne wydarzenia z wirtualnego świata bowiem, powodują iż zmienić go nie jest łatwo lub nie jest to możliwe.

Zwiastun gry – The Sims 3 PC

Gra, w stosunku do wcześniejszej wersji, posiada bardziej udoskonalony system marzeń, który w poprzedniej wersji określony był systemem pragnień. Kupując dziecku jakiś przedmiot, w konsekwencji możemy wpłynąć na jego marzenia. Brak realizacji marzeń, nie wiąże się z negatywnymi konsekwencjami czy też karami. Marzenia niezrealizowane zostają po prostu zastąpione przez inne. Bez wątpienia jest to doskonałe odwzorowanie sytuacji pojawiających się w normalnym życiu.

Grając w Sims 3 warto jednak pamiętać, że niezrealizowane marzenia, tak jak inne negatywne sytuacje, mogą wpłynąć na humor postaci. Pełna wersja gry już dostępna do pobrania The Sims 3 Download na komputer PC, stwórz swoją rodzinę i rozpocznij świetną zabawę w najlepszym symulatorze życia.

W grze udoskonalono również sferę zawodową. Gracz może szybciej wyjść z pracy. Można tez ustawić swój stosunek do szefa, co oczywiście może wpłynąć na karierę zawodową. Pozytywny stosunek do szefa, podlizywanie się, wykonywanie czynności, które wykraczają poza zakres naszych obowiązków, może przyspieszyć nasz awans zawodowy. W karierze istnieje także tak zwany system okazji, a więc możliwości wykazania się przy niespodziewanych zdarzeniach związanych z pracą.

Nowości w grze

Istotna nowością w stosunku do poprzedniej wersji, jest brak granic pomiędzy parcelami. W tej grze bez problemu możemy spacerować po miasteczku czy też odwiedzać sąsiadów. Co istotne, w trakcie naszej nieobecności, życie toczy się nadal, choć nasze decyzje oczywiście mogą wpłynąć na jego bieg. Tutaj możesz pobrać również najnowszą grę The Sims 4 za darmo.

Gra spodoba się nie tylko dziewczynom i kobietom, ale i mężczyznom, którzy chcą się zmierzyć z wirtualnym, ale bardzo realistycznym życiem. Bez obaw można polecić ją wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas, grając w grę z której wyniosą jakieś doświadczenia. Oczywiście gra Sims 3 to symulator codziennego życia, jednak bardzo zbliżony do życia prawdziwego. Warto się o tym przekonać. To łatwiejsze niż myślisz ! Pobierz The Sims 3 Download i zacznij grać ! Wymagania sprzętowe, jakie są sugerowane, to procesor Pentium 4 2.4 GHz, pamięć 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB , 6.1 GB HDD.

The Sims 3 Pobierz na PC

The Sims 3 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Sims 3 Torrent
 • Pobierz Sims 3 Chomikuj 2009
 • The Sims 3 Pobierz za darmo
 • Exsite The Sims 3 Free Download
 • Pebx The Sims 3 Download Crack
 • Razor1911 The Sims 3 PC Download
 • The Sims 3 PC Game
Opinie
 1. maja
 2. Krzysiek
 3. julia
 4. darek

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *