The Sims 4 Download

The Sims 4 Download uchodzi za najlepszą grę typu symulatorów prawdziwego życia. Za powstanie serii odpowiada Will Wright, autor popularnych pod koniec XX wieku gier z serii SimCity i założyciel Maxis Studio. Choć cykl SimCity był niezwykle udany, dopiero jego następca, czyli The Sims, odniósł spektakularny sukces.

The Sims 4 Download PC

The Sims 4 Download Ściągnij Grę!

Począwszy od 2000 roku co rusz wydawane są nowe części serii The Sims, a także mniej i bardziej rozbudowane dodatki. The Sims dorobił się tysięcy fanów na całym świecie, którzy po każdej kolejnej odsłonie z niecierpliwością oczekują na kolejną. Twórcy po raz kolejny przygotowali dla graczy mnóstwo dobrej zabawy. Nie obejdzie się też bez nowych, niedostępnych w poprzednich częściach elementów.

Trzon czwartej odsłony serii pozostaje niezmienny – zadaniem gracza jest stworzenie własnych postaci oraz spełnianie wszystkich ich życiowych potrzeb. Będziemy musieli dobrać wszystkie cechy fizyczne i psychiczne dla każdej postaci. Następnie będziemy tworzyć dla nich domy, projektować ogrody, karmić je, zapewniać im rozrywkę i odpoczynek. Także starać się, aby rozwijały swe umiejętności i aspiracje duchowe.

Nowości w grze

Najnowsza część The Sims 4 kusi graczy ogromną ilością modyfikacji i cech indywidualnych, które można przypisać postaciom. W żadnej poprzedniej części nie mieliśmy do czynienia aż z taką różnorodnością. Na polu dostępnych opcji, dzięki którym nasz Sim staje się w pełni spersonalizowaną, niepowtarzalną postacią.

W tworzeniu unikalnego wyglądu bohaterów pomoże nam specjalny edytor wizualny. Ustawimy w nim nie tylko typ sylwetki, wzrost czy wagę, ale także objętość bioder, ramion, kształt twarzy, nosa, kolor oczu, fryzurę i inne tym podobne detale. Pobierz The Sims 4 Download za darmo, stwórz własną rodzinę i wprowadź ją do swojego wmarzonego domu.

Mechanika gry

Podobnie jak wygląd, bardzo dogłębnie możemy kształtować osobowość, usposobienie i charakter postaci. Gracz ma do wyboru aż kilkadziesiąt różnych właściwości i cech, ale to nie wszystko. Możemy ustawić również życiowe cele postaci, które potem będą kierowały jej reakcjami i postępowaniem. Jakby tego było mało, nasze postacie będą odczuwać również emocje (nowość!), które również w jakimś stopniu będą determinować ich zachowanie i relacje z innymi ludźmi.

Ponadto poszczególne emocje będą nam odkrywać konkretne opcje dialogowe. Dostępne opcje w kształtowaniu bohaterów wpływają na ich niezwykłą żywotność i realność, co sprawia wrażenie, jakoby obdarzeni byli oni prawdziwą inteligencją.

Wybuduj własny dom

Jak w każdej części The Sims 4, również w czwórce niebagatelną rolę odgrywa kreowanie domów według własnych upodobań. Gracz będzie miał do wyboru jedną z dwóch okolic, w której zostanie wzniesiona rezydencja dla bohaterów. Warto tu wspomnieć o dużej ilości ciekawych opcji podczas budowania i urządzania domu. Dużym atutem jest również intuicyjny, prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs niezbędny do wykonania wszystkich prac konstrukcyjnych i aranżacyjnych.

Zaawansowane opcje gry pozwalają również na interakcję z innymi graczami – możemy pochwalić się stworzonym przez siebie domem, a także oceniać i komentować ich osiągnięcia w tej kwestii. Pobierz pełną wersję The Sims 4 na PC i odkryj specjalne misje, po przejściu których otrzymujemy nagrody w postaci ciuchów bądź mebli.

The Sims 4 Pobierz za darmo

Pełna Wersja

the sims 4 download Pobierz Grę!

  • Steam The Sims 4 Free
  • Torrent The Sims 4 Pobierz za darmo
  • Pobierz Sims 4 Chomikuj Pełna Wersja
  • Free Download The Sims 4 Exsite
  • Pebx The Sims 4 PC Download
  • The Sims 4 Free Download

Opinie
  1. Marta
  2. Zosia
  3. kordian
  4. Anna

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *