The Sims 4 Download

The Sims uchodzi za najlepszą grę typu symulatorów prawdziwego życia. Za jej powstanie odpowiada Will Wright, autor popularnych pod koniec XX wieku gier z serii SimCity i założyciel Maxis Studio. Choć cykl SimCity był niezwykle udany, dopiero jego następca, czyli The Sims, odniósł spektakularny sukces. Począwszy od 2000 roku co rusz wydawane są nowe części serii The Sims, a także mniej i bardziej rozbudowane dodatki. The Sims dorobił się tysięcy fanów na całym świecie, którzy po każdej kolejnej odsłonie z niecierpliwością oczekują na kolejną. Możesz już teraz pobrać najnowszą część The Sims 4 Download na komputer PC. Twórcy po raz kolejny przygotowali dla graczy mnóstwo dobrej zabawy. Nie obejdzie się też bez nowych, niedostępnych w poprzednich częściach elementów.

The Sims 4 Download PC

The Sims 4 Download Ściągnij Grę!

Trzon czwartej odsłony serii pozostaje niezmienny – zadaniem gracza jest stworzenie własnych postaci oraz spełnianie wszystkich ich życiowych potrzeb. Będziemy musieli dobrać wszystkie cechy fizyczne i psychiczne dla każdej postaci, potem będziemy tworzyć dla nich domy, projektować ogrody, karmić je, zapewniać im rozrywkę i odpoczynek, a także starać się, aby rozwijały swe umiejętności i aspiracje duchowe.

Najnowsza część The Sims 4 kusi graczy ogromną ilością modyfikacji i cech indywidualnych, które można przypisać postaciom. W żadnej poprzedniej części nie mieliśmy do czynienia aż z taką różnorodnością na polu dostępnych opcji, dzięki którym nasz Sim staje się w pełni spersonalizowaną, niepowtarzalną postacią. W tworzeniu unikalnego wyglądu bohaterów pomoże nam specjalny edytor wizualny. Ustawimy w nim nie tylko typ sylwetki, wzrost czy wagę, ale także objętość bioder, ramion, kształt twarzy, nosa, kolor oczu, fryzurę i inne tym podobne detale. Pobierz The Sims 4 Download za darmo, stwórz własną rodzinę i wprowadź ją do swojego wmarzonego domu.

Podobnie jak wygląd, bardzo dogłębnie możemy kształtować osobowość, usposobienie i charakter postaci. Gracz ma do wyboru aż kilkadziesiąt różnych właściwości i cech, ale to nie wszystko. Możemy ustawić również życiowe cele postaci, które potem będą kierowały jej reakcjami i postępowaniem. Jakby tego było mało, nasze postacie będą odczuwać również emocje (nowość!), które również w jakimś stopniu będą determinować ich zachowanie i relacje z innymi ludźmi. Ponadto poszczególne emocje będą nam odkrywać konkretne opcje dialogowe. Dostępne opcje w kształtowaniu bohaterów wpływają na ich niezwykłą żywotność i realność, co sprawia wrażenie, jakoby obdarzeni byli oni prawdziwą inteligencją.

Jak w każdej części The Sims 4, również w czwórce niebagatelną rolę odgrywa kreowanie domów według własnych upodobań. Gracz będzie miał do wyboru jedną z dwóch okolic, w której zostanie wzniesiona rezydencja dla bohaterów. Warto tu wspomnieć o dużej ilości ciekawych opcji podczas budowania i urządzania domu. Dużym atutem jest również intuicyjny, prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs niezbędny do wykonania wszystkich prac konstrukcyjnych i aranżacyjnych. Zaawansowane opcje gry pozwalają również na interakcję z innymi graczami – możemy pochwalić się stworzonym przez siebie domem, a także oceniać i komentować ich osiągnięcia w tej kwestii. Pobierz pełną wersję The Sims 4 Download PC i odkryj specjalne misje, po przejściu których otrzymujemy nagrody w postaci ciuchów bądź mebli.

The Sims 4 Pobierz za darmo

Pełna Wersja

the sims 4 download Pobierz Grę!

  • The Sims 4 Download Free
  • Torrent The Sims 4 Pobierz za darmo
  • Pobierz Sims 4 Chomikuj Pełna Wersja
  • Free Download The Sims 4 Exsite
  • Pebx The Sims 4 PC Download
  • The Sims 4 Free Download

Comments
  1. Zosia
  2. kordian
  3. Anna

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *