The Sims 4 Uniwersytet Pobierz Pełną Wersję i Dodatek

Ściągnij The Sims 4: Uniwersytet to gra tocząca się w myśl hasła ucz się pilnie i baluj do rana. To dobrze wszystkim znane Simsy – czwarta odsłona podobnie jak trzy poprzednie to świetna zabawa. Takie gry darmowe to rozrywka idealna. Jeśli jesteś miłośnikiem starych dobrych Simsów nie zwlekaj i szybko pobierz część czwartą!

The Sims 4: Discover University Download PC

The Sims 4: Uniwersytet Pobierz Pobierz Grę!

Podstawowe informacje

Gra The Sims 4: Discover University dostępna jest na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Za jej stworzenie odpowiada EA Maxis, natomiast odpowiedzialność za wydawnictwo ponosi Electronic Arts.

Stylizacje

To, co w pierwszej kolejności przyciąga wzrok początkujących graczy to z pewnością garderoba oraz typy postaci do wyboru. Co ciekawe, w czwartej części zarówno fryzury jak i ubrania są zdecydowanie bardziej ciekawsze niż w częściach poprzednich. W znacznej większości przypadków dostępne w grze ubrania to modele bardzo współczesne i klasyczne, które często znaleźć możemy w swojej szafie czy spotkać kogoś tak ubranego na ulicy.

Innowacje – The Sims 4: Uniwersytet

Gra w wielu aspektach dość znacząco różni się od części poprzednich. W tym przypadku postaciom umożliwiono przeżywanie różnorodnych emocji, takich jak złość czy radość. To czyni grę bardziej atrakcyjną, a poprzez emocje postaci w fabule pojawiają się liczne smaczki. Warto tu także dodać, że to jakie emocje okazywane są przez tworzone przez nas postaci mają duży wpływ na umiejętności, jakie nabywane są przez nie na dalszym etapie gry.

Część czwarta Sims również dla producentów była częścią nową pod wieloma względami, bowiem zdecydowali się między innymi na to, by nie umieszczać tu zbyt wielu opcji znanych z części poprzednich. W tej części nie ma możliwości przemieszczania się po okolicy bez pojawiających się ekranów ładowania mapy. Dla jednych jest do irytujące, inni pozostają wobec tego obojętni. W tej części zrezygnowano także z zastosowania otwartego otoczenia.

Jedno niezależnie od części gry pozostaje niezmienne. W dalszym ciągu mamy możliwość dokupienia dodatkowych pakietów rozrywki, akcesoriów czy dodatków. Wszystko w zależności od upodobań i preferencji prowadzenia gry.

Fabuła gry

W czwartej części Simsy zapoznają się z duchem szkolnym, poznają od podszewki życie uczelniane oraz biorą udział w licznych aktywnościach. W grze nie brakuje również licznych konkursów przygotowujących postaci do kariery w prestiżowym zawodzie prawnika czy inżyniera. Gra toczy się nie tylko na poważnie, nie brakuje w niej również mniejszych czy większych psikusów.

Cała akcja The Sims 4: Discover University toczy się na historycznym Uniwersytecie Britechester lub nowoczesnym Instytucie Foxbury. Tak jak w realnym życiu, tak w grze gracze mieszkać mogą zarówno a pełnym studentów akademiku, jak i daleko poza nim. Dużą wartością tej gry jest to, że jej fabuła jest niemal realnym odzwierciedleniem prawdziwego życia.

Jeśli poszukujesz lekkiej i przyjemnej rozrywki, to gra The Sims 4: Uniwersytet będzie dla Ciebie idealna. Wystarczy że klikniesz download i po chwili możesz stworzyć swój samodzielny świat w The Sims.

The Sims 4 Uniwersytet Pobierz Pełna Wersja PC

The Sims 4: Discover University Download Download free!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
 

  • Free Download The Sims 4 Uniwersytet torrent Chomikuj
  • Tutaj Pobierzesz The Sims 4: Discover University cracked darkw
  • Pełna Wersja The Sims 4: Discover University free Download
  • Gdzie pobrać dodatek The Sims 4 Uniwersytet za darmo na komputer

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *