Transference Download

Transference PC to gra, która przypomina swoja fabułą emocjonujący thriller psychologiczny. Akcja toczy się wokół rodziny, której życie zawładnęła obsesja. Wraz z  postępem gry odkrywamy nowe fakty na jej temat, co pomoże nam rozwikłać skrywane tajemnice. Wspomnienia mają charakter cyfrowy – odkrywają one kluczową rolę. Bez nich niemożliwym jest rozpoznanie problemu. Produkcja studia Spectrevision w bardzo krótkim czasie stała się prawdziwym hitem. Jest nie tylko emocjonująca, ale również trzymająca w napięciu. To prawdziwa gratka dla osób ceniących sobie nieprzeciętne emocje. Pobierz Transference download i poczuj się, jak prawdziwy odkrywca ludzkich umysłów. Wydawcą jest Ubisoft. Data premiery gry 18 wrzesień 2018 na PC, PS4, XONE.

Transference Download do pobrania na PC

Transference pobierz grę Ściągnij Grę!

To od gracza zależy, w jaki sposób potoczą się dalsze losy rodziny głównych bohaterów. Należy zaznaczyć, że gra ma charakter nieliniowy, co daje ogromna swobodę. To, jaką technikę gry obierzemy przełoży się na jej przebieg. Jest to świetna rozrywka dla osób, które lubią odkrywać jedną produkcję na wiele różnych sposobów.

Transference na PC to połączenie gry, a zarazem filmu. Gwarantuje to efekty specjalne na najwyższym poziomie. Gracz może wstępować w umysły poszczególnych członków rodziny, co dostarczy mu nowych istotnych faktów. Pobierz za darmo Transference PC Download i przenieś się do mrożącego krew w żyłach domu, który skrywa przerażające tajemnice. Jest to miejsce pełne niespodzianek, gdzie czekają nas niespodziewane zwroty akcji. Gracz ma za zadanie przemieszczać się między pomieszczeniami, gdzie może odkrywać nowe obiekty, a także poznawać nowe osoby. Podobną grą VR jest Paranormal Activity: The Lost Soul do pobrania.

Kolejne napotkane przez nas postacie możemy dogłębnie analizować, poprzez wejście do ich umysłu. Przez chwilę możemy poczuć się w ich skórze, a także poznać prawdziwe motywy ich działania. Wirtualna rzeczywistość pozwala nam sprawdzić, jakie są ich słabości, a także jakie zagrożenia wywołują stan psychozy. Ściągnij Transference free Download i dowiedz się, co siebie w umyślę osoby niezrównoważonej, a także mającej problemy emocjonalne. Rozgrywka jest na tyle wciągająca, że z pewnością nie oderwiemy się od gry przed dobre kilka godzin.

Pobierz grę Transference i dowiedz, co dręczy głównych bohaterów. Jest to nie tylko wspaniała zabawa, ale również fabuła, która zmusza do myślenia i logicznego połączenia faktów. Produkcja rozwija równie kreatywność, gdyż wszelkie zebrane przez nas dowody możemy wykorzystać tak, jak uważamy za słuszne. Całość dopełnia całkiem dobra grafika, która przenosi rozgrywkę na wyższy poziom. Detale są precyzyjnie dopracowane, co również wpływa na nasze wrażenia wizualne.

Temat obsesji jest mocno tajemniczy i niezrozumiały przez większość osób. Niektóre historię mogą zmrozić krew w żyłach. Jest to gra dla osób, które lubią fabułę wywołującą napięcie. Z pewnością nie raz poczujemy na swoim ciele dreszcze – zupełnie tak, jak podczas oglądania dobrego thrillera. Był to główny cel twórców gry i można śmiało powiedzieć, że im się to udało. Chociaż gra jest na rynku relatywnie krótko (od jesieni 2018 r.) to zdobyła uznanie ogromnej ilości osób.

Transference Pobierz pełna wersja

Transference download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-6350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM) lub AMD Radeon HD 7870 z 2GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Do pobrania Transference PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Transference za darmo Reloaded
  • Torrent Transference Warez-bb PC
  • Chomikuj Transference Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *