Warcraft: Armies of Azeroth Download

Platformy:  PC
Producent:
 

WCR_Team


Wydawca:
 

WCR_Team


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Strategiczne, fantasy, RTS, reedycje/remastery/remaki, indie

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski, Hiszpański, Turecki, Chiński uproszczony, Holenderski, Japoński, Włoski, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 16522 razy

Waga: 4GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Warcraft: Armies of Azeroth:

Jeśli tęsknisz za prawdziwymi, staroszkolnymi grami z gatunku RTS, nie musisz już dłużej szukać, gdyż na horyzoncie widnieje fanowski i oficjalnie wpierany przez Blizzard remake jednej z najbardziej kultowych serii w uniwersum Warcraft. By zobaczyć w akcji odświeżoną wersję słynnego Warcrafta III, pobierz Warcraft: Armies of Azeroth download stworzony przez grupę fanów, która skupiła się pod wspólną nazwą WCR_Team. Oficjalna data premiery zaplanowana jest na 2020 rok na platformy Microsoft Windows PC.

Warcraft: Armies of Azeroth Download pełna wersja

Warcraft: Armies of Azeroth Pobierz na PC
Ściągnij Grę!

Pierwowzór powstał w 2002 roku i szybko otoczył się wierną grupą fanów, którzy po dziś dzień lubią pogrywać w Warcraft III. Wydany na komputery osobiste fanowski remake został oparty na silniku Starcrafta II. Co istotne, aby grać w Warcraft: Armies of Azeroth, wystarczy posiadać Edycję Starter Starcrafta II, która jest całkowicie darmowa.

Fabuła w fanowskim remake’u została dokładnie odtworzona. Dzięki temu możesz powrócić do niezwykłej fantastycznej krainy Azeroth, która rozrywana jest wieloletnimi wojnami. Naprzeciw siebie staje wiele ras, każda mająca w wojnie zupełnie inny interes. Możesz sterować ludźmi i orkami, a dzięki remake’owi również w twoje ręce zostały oddane dwie zupełnie nowe i przed 2002 rokiem niespotykane w serii frakcje – nieumarli i nocne elfy. Poprowadź każdą frakcję w specjalnie poświęconej jej kampanii. Każdą z nich będziesz mógł przechodzić w odgórnie ustalonej kolejności, gdyż dzięki temu najlepiej poznasz historię całej wojny.

W remake’u zachowana została cała esencja pierwowzoru – mechanika. To właśnie dzięki niej Warcraft III przeszedł do legendy. Twórcy uznali, że nie ma potrzeby czegokolwiek zmieniać, ponieważ w zupełności wystarczą rozwiązania wzięte z oryginału. Dlatego też, by poprowadzić swoją frakcję do zwycięstwa, zbieraj rozrzucone po mapie surowce, ulepszaj swoją bazę i szkól jednostki, które własnoręcznie poprowadzisz do walki z przeciwnikami. Poczuj klimat klasycznego RTS i już teraz pobierz Warcraft: Armies of Azeroth download, który czaruje swą magią równie skutecznie, co pierwowzór.

Prowadzenie każdej frakcji wygląda zupełnie inaczej. Każda z nich ma swoje mocne i słabe strony, unikalne budynki i umiejętności, a także bohaterów, których można rozwijać. Dodatkową zaletą jest możliwość gry w trybie multiplayer. Nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie swoich umiejętności niż konfrontacja z innym graczem. Jednak zdecydowanie najważniejsza jest odświeżona od podstaw oprawa graficzna. Dzięki niej z pewnością do gry fantasy powrócą starzy wyjadacze, ale również znacznie częściej zainteresują się nią nowi gracze, którzy nie mieli styczności z oryginałem. Większa szczegółowość modeli i dopracowane tekstury w połączeniu z efektami wizualnymi dają niesamowity efekt, który klimatem nie odstaje do Warcrafta III. Co może niektórych ucieszyć, cała ścieżka dźwiękowa z oryginału niezmieniona również występuje w remake’u. Nieważne, czy jesteś wieloletnim fanem produkcji Blizzarda, czy dopiero zaczynasz zabawę z największymi klasykami tego światowej sławy studia, koniecznie pobierz Warcraft: Armies of Azeroth download i przekonaj się sam, jak wygląda idealna gra RTS.

Warcraft: Armies of Azeroth Pobierz na PC

Warcraft: Armies of Azeroth pełna wersja Ściągnij Grę!

  • Free Download Warcraft: Armies of Azeroth Crack Chomikuj
  • Pobierz Warcraft: Armies of Azeroth Torrent Exsite PC
  • Pebx Warcraft: Armies of Azeroth Free Download
  • Chomikuj Warcraft: Armies of Azeroth Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *