Gotham Knights Download

Rycerze Gotham

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

WB Games Montreal


Wydawca:
 

Warner Bros. Interactive Entertainment


Data premiery:
 

25 października 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Akcji, TPP, sandbox, DC Comics, elementy RPG, komiksy, superbohaterowie, beat 'em up, kooperacja, przygodowe gry akcji, RPG akcji

Języki:  Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9633 razy

Waga: 37.90GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Gotham Knights:

Batman to seria, która podbiła świat. Tytułowy bohater znany jest w każdym zakątku globu, będąc idolem zarówno dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Ta popularność stanowi świetne podłoże pod stworzenie gry opartej na tym uniwersum. W grze, o której tutaj będzie mowa, głównym motywem stało się miasto Gotham. Chciałbym przedstawić Wam Gotham Knights – kolejną grę związaną ze światem Batmana, o której jest głośno już od jakiegoś czasu.

Rycerze Gotham / Gotham Knights Pobierz za darmo

Gotham Knights download pc

Zainstaluj Grę

Wszystko co musisz wiedzieć o grze

Gra Gotham Knight produkowana jest przez WB Games Montréal, a wydawana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Dokładnie ten sam producent wydał popularną i dobrze ocenianą grę Batman: Arkham Origins, także bazującą na uniwersum Batmana. Istotną informacją jest też platforma, na której gra będzie dostępna. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, więc jest to idealny moment na zakupienie którejś z niżej wymienionych platform, jeżeli jej nie posiadacie. W Gotham Knights będzie można grać na platformach Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Gotham Knights uznaje się za fabularną komputerową grę akcji. Posiada ona rozbudowaną fabułę i liczne bijatyki. Miłośnicy gier przygodowych bez dwóch zdań mają na co czekać. Co podoba mi się najbardziej, to to, że Gotham Knights umożliwi graczom kolaborację. Oznacza to, że przygody w mieście Batmana będzie można przeżywać we dwójkę, jeszcze bardziej uprzyjemniając rozgrywkę.

Rozgrywka – o co chodzi w grze Gotham Knights?

Teraz chciałbym opowiedzieć coś o rozgrywce, która jest przecież najważniejszym aspektem całej gry. Jak będzie przebiegać fabuła w Gotham Knights?

Batman nie żyje – to zdanie brzmi szokująco i wywołuje niedowierzanie, ale właśnie taka jest sytuacja opisywana w grze. Na początku Gotham Knights przedstawiony zostaje list Batmana do przyjaciół, który mieli otrzymać na wypadek jego śmierci. Gotham, po śmierci czarnego bohatera, opanował chaos. Z dnia na dzień gwałtownie rozwija się przestępstwo, a w niektóre zakątki miasta strach się zapuszczać. Dodatkowo, miasto kontroluje organizacja o nazwie Trybunał Sów, która znana jest zarówno z cwanych manipulacji, jak i brutalnej przemocy.

Zwiastun Gotham Knights

Właśnie z taką trudną sytuacją musi zmierzyć się gracz. Wybrawszy jednego z bohaterów, którymi są Nightwing, Robin, Batgirl oraz Red Hood, walczy on z przeróżnymi przestępcami. Przykładowo, graczowi przyjdzie zmierzyć się z wszystkim dobrze znanym Pingwinem. System zbalansowanej rozgrywki został rozwiązany przez producentów w łatwy sposób. Siła przeciwników zależą bowiem od poziomu postaci gracza, więc nie trzeba się martwić poziomami nie do przejścia.

Chciałbym wspomnieć także o otwartym świecie, który stanowi ogromną zaletę Gotham Knights. Walcząc z przestępcami w mieście Batmana, mamy możliwość zbadania każdego jego zakamarku, co może być nie tylko świetną zabawą, ale okazją do jeszcze bliższego poznania ukochanego uniwersum. Jeśli lubisz gry z uniwersum Batmana możesz pobrać za darmo Batman Arkham Knight tutaj.

Czy produkcja o Batmanie przebije poprzednie i zyska uznanie w świecie gier?

Czy Gotham Knights okaże się strzałem w dziesiątkę, czy może kompletną porażką? Ciężko powiedzieć. Wiem jedno – oczekiwania co do tej gry są ogromne, ale nie bez przyczyny. Ma ona ogromny potencjał, który producent może jednak łatwo zmarnować. Optymizmem napawa wcześniejsza produkcja od WB Games Montréal, która okazała się dużym sukcesem. Fakt, że premiera gry została odłożona na późniejszą datę także jest czymś pozytywnym. Jest to znak, że WB Games Montréal ciężko pracuje nad grą, aby była jak najlepsza.

Gotham Knights Download – Pełna Wersja PC

Gotham Knights pobierz

Pobierz Grę

during the game batman is dead gotham city the batman family from solving mysteries hero rather than master of deductive reasoning the game download Gotham Knights pc open the installer your specified directory knights of gotham install game and robin protect gotham setup supports its cops its criminals batman was personal loss the smartest criminal underworld download installer and start installation developed by warner bros system requirements its citizens and red hood install the game comment leave court of owls from descent torrent and crack is ready to download oupen world

email address will and choose the directory it is now up mentor of the red hood. comment down below streets of bring hope. download the Gotham Knights

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *